Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami trükk a hétvégi...

Van valami trükk a hétvégi ház tulajdonosoknak az állandó betörések ellen?

Figyelt kérdés
Amig kint lakott a szomszéd, semmi gond nem volt. De sajnos tulajdonos váltás volt, azóta néhány havonta betörnek. Sajnos villany nincs. Ha köttetnénk villanyt, riasztóval lenne érdemi változás, vagy azt is kijátszanák?? Szívem szerint áramot vezettetnék a ház köré. Annyira bosszantó. Becsülettel, kemény munkával megszerzett ingósságainkat, már ki tudja hányadjára viszik el. Két kicsi gyerekkel, nyaralni nem tudunk, a hétvégi ház lenne az örömünk, de így... :-( Nagyon el vagyok keseredve.
2013. nov. 1. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikel üríteni semmi nelegyen benne és még az ajtót is lekel venni, ha nincs benne semmi akkor nemtudnak elvinni semmit.
2013. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
Távfelügyelt riasztórendszer. Sajnos ahhoz áram kell (talán van napelemes is,ezt passzolom). Havi 3-4ezerért 24 órában vigyáznak rá. Keresd meg a területhez legközelebb lévő ilyen szolgáltatót, ők riasztórendszert is árulnak. A bennszülöttek nem értenek a riasztóhoz és a villanyhoz, ha látják hogy ilyened van,inkább betörnek a szomszédba
2013. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Akkor mi értelme lenne egy hétvégi háznak, ha teljesen kiürítenénk. Így sem hagyunk ott már semmit, kivétel, ami ahoz kell, hogy néha kint legyünk. A gázpalackot rendszeresen ellopják, azt is hozzuk visszük magunkkal, ahogy a gázkályhát is. Kizárólag régi bútorok vannak, amiket csak azért tartottunk meg, hogy ilyen talán nem kell senkinek. Mondjuk a szekrényeket nem lopták el, de a kerti játszós ruháinkat, plédeket, de még a bugyimat is!!! De akkor sem lehet kipakolni mindent, mert ekkora erővel kiírom, hogy vigyétek, vagy foglaljátok el. Alapjáraton szeretnénk kint lenni, ha ez nem lenne.. :-(


Második. Köszi az ötletet, utána fogok nézni!


(Őszintén szólva megfordult a fejemben, hogy még a rendőrök is benne vannak. Nem hiszem el hogy 5 betörésből senkit, és semmit nem találnak, és nem csak nálunk törtek be, de elkövető sosincs meg. Hogy lehet ez? :-(

Áhh, csak kéne az a nagy piros gomb!! )

2013. nov. 1. 22:54
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
Nem úgy "lehetnek benne", ahogy gondolod. Inkább azt tudom elképzelni, hogy információkat kapnak a bennszülötteidtől, cserébe kevésbé szigorúak velük
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is így értettem.

Annyira megutáltam amúgy a "benszülötteket", hogy az elmondhatatlan. Ha mégis elkapnának egyet, akkor megélhetési bűnözés címen megúszná az egészet...:-(

2013. nov. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!