Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni otthonra szánt szolárium vásárlásakor?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hasznos, ha mindent tudsz a melanómáról, és az egyébként piszok jó bőrgyógyászod gyorshívón van.
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Témában nem érdemben válaszoló emberek kíméljenek! Mindössze arról van szó hogy nem szeretnék hó fehér lenni. Sokkal esztétikusabb egy barnább bőrű lány mint az addams familyből a kislány :D
2014. jún. 8. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a témában abszolút relelváns választ adtam.
2014. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem hogy az ilyen megjegyzések miért azokat illetik akik otthonra szeretnének szoláriumot?! Azokat miért nem akik a napon aszalódnak fényvédő krém nélkül! Readásul már olyan UV-B sugárzás van hogy sokkal károsabb mint a szoli!!!!
2014. jún. 9. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Mert otthonra csak olyan vesz 750-1 000 eFt-ért szoláriumot, aki egyfolytában benne égeti magát.


"Azokat miért nem akik a napon aszalódnak fényvédő krém nélkül! Readásul már olyan UV-B sugárzás van hogy sokkal károsabb mint a szoli!!!!"


Igen, csak ezt a sugárzást a szolicicák is megkapják, és még plusszban a szoláriumból is kapnak sugárzást, amit az átlag ember nem.

2014. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de nekem van rá 70000 Ft-om! Van egy babám aki mellől nem érek rá szoliba rohangálni. És pont annyit időt fogok benne tölteni mintha stúdióba járnék. Én pont nem aszalódok napon, mert egy babával nem lehet napra menni csak estefelé a amikor már hűvösebb van pont ezért strandra se járunk.... Szóval mielőtt jártatod feleslegesen a szádat el kéne gondolkozni...
2014. jún. 11. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Így hirtelen rákeresve 450 eFt-ért láttam a legolcsóbbat, az is használt, felújított, így a 70 eFt-odhoz még gyűjts pár havi gyes-t.


"Én pont nem aszalódok napon, mert egy babával nem lehet napra menni csak estefelé a amikor már hűvösebb van pont ezért strandra se járunk...."


Azt azért nem árt, ha tudod, hogy nem a meleg miatt nem tanácsos napközben kivinni a gyereket, hanem a leégés miatt.


Mellesleg, ha napi 30 percet nem tudsz a gyerek nélkül lenni, akkor igazán jó fej lehet a férjed.

2014. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Csak így kapásból kettő :D

Egyébként meg én dolgoztam szülés előtt szóval nem gyesen vagyok :D Lehet felétek ez nem divat :D

Már bocsánat, de napra egyáltalán nem is szabadna még fényvédő krémmel se vinni egy 1 éves babát szóval inkább te vagy félre informálva :P

Ha ennyire tudni szeretnéd azért dolgozik este 6ig hogy én megtehessen hogy 70000 ft szoli vegyek magamnak :P nah minden esetre részemről befejezve kösz hasznos infót :)

2014. jún. 12. 10:22
 9/11 anonim ***** válasza:

"Milyen szempontokat kell figyelembe venni otthonra szánt szolárium vásárlásakor?"


Ez volt a kérdésed. Erre linkelsz 2 olyan szoláriumot, amiknél a kizárólagos szempont az ár. Az első valami félelmetesen lelakott, csőcsere, felújítás biztos kell neki, így már rögtön nem annyi. A második meg egy őskövület, ráadásul részben szétbontva, csőcsere felújítás tuti, és az sem biztos, hogy modern csövet bele lehet tenni.


"Egyébként meg én dolgoztam szülés előtt szóval nem gyesen vagyok"

Alanyi jogon jár, kapod azt is, tehát gyes-en vagy.

2014. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdés feltétele óta utána jártam kicsit. Miszerint a csatlakozás, csövek állapota milyensége, ventilátor, arcbarnító, rádió-hangszóró stb... azt a 2 hirdetést linkeltem ami közel hellyel megfelel az elvárásoknak! Az 1. nem "ipari" szoli hanem kifejezetten otthoni használatra gyártott(feleakkorák mint a stúdióba szánt) 2. nincs is szét bontva az egy stúdiós szoli mivel zsetonos.... Hány szoliba használnak még ma is ilyet a zseton része általában a pultnál van beépítve (falra pultra stb) és nem a vendégnek kell bedobálgatnia a zsetont.... (Gondolom te sose voltál szoliba)

A gyes témával nagyon félre vagy informálva!!! Ha 2 éven belül volt 1 év munka viszonyod és az igénylés pillanatában is biztosított jogviszonyban állsz szülés előtt egy hónappal ellehet menni THGY-ra ami a baba féléves koráig jár! Utána GYED-re ami a baba 2 éves koráig, ha az lecseng utána kapsz 1 évig még GYEST. De ha semmire kelő voltál szüléstől a baba 3 éves koráig csak azt kapod :D ami kb 28500 ft most!

2014. jún. 13. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!