Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a panelben a...

Meg lehet szokni a panelben a felső szomszédok mászkálását?

Figyelt kérdés
Vagy ha valakit ez eleinte zavar, azt végig zavarni fogja?
2010. jan. 2. 18:59
1 2
 11/20 anonim válasza:

7 éve élek panelban, nem tudom megszokni.

Hangosítsd fel a tévét, rádiót, így némileg eltereled a figyelmed a zajokról.

Nálam cigifüst szag van évek óta, pedig nem dohányzom.

Sajnos nincs mit tenni, ez a panel átka.

2010. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

felettem egy bolond öregasszony lakik.

esténként már készülünk a barátommal a műsorra, hogy most épp mivel fogja kopogtatni a falat :)

túl lehet élni amúgy, engem úgy neveltek, hogy zajban is el tudjak aludni.

sztem sokkal idegesítőbb, a monoton, állandó zaj. (zúgás, sípolás, stb) abba lehet igazán beleőrülni. egyébként szeretek emeletes házban lakni, engem inkább a kertes idegesítene. és ott is vannak félőrült szomszédok...

2010. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

20:08 vagyok. A falakra és a mennyezetre gipszkarton + azt hiszem kőzetgyapot került, a padlóra a burkolatok alá lépésálló nikecell. Az ablakokkal együtt a bejárati ajtót is cserélték és egy kicsit feljebb került (hogy kinyíljon). Így ök sem zavarják az alattuk lakókat...

De - amint azt írtam már - a szellőzőkre még nem találtak megoldást, onnan továbbra is jönnek a hangok, szagok.

2010. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
20:08! Köszi szépen! Erről már hallottam máshol is, de nem nagyon bízok benne, mert a falak is viszik a zajt nagyon. De ha nekik bevált, akkor nem lehet annyira rossz.
2010. jan. 2. 21:35
 15/20 anonim válasza:
Fúúúúúúúúúú! Nagyon nehezen!!! Borzasztó, utálom! Minden este én is ezt hallgatom, de ha ugatok a szomszédnak, annál jobban csinálja! Részvétem!
2010. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akinek nincsenek kötél idegei, azokat a zaj zavarni fogja akár hol is lakik. Én pl. falun lakok, és az állandó kutya meg traktor meg autó meg baromfi zajtol őrülök meg.
2010. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 sulfur ***** válasza:

Biztos meg lehet szokni. Sokan élnek panelban. Én speciel kertes házban lakom. A szomszédok kutyái is ugatnak, így szereztem én is egy kutyát. Hadd ugassanak. Vastag fal, szigetelt ablak...

Panelba meg biztos nem mennék, inkább hallgatom a kutyákat!

2010. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mizu veletek azóta? Megszoktad? Szigeteltetek? Elköltöztetek? Nálunk alattunk zajong egy vénasszony és a falon jön fel a hang, már lassan ölni tudnék.
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én a szomszéd nimfa papagájaitól kapok elmebajt. Már kikészít, ha itthon vagyok megy a folyamatos alapzaj. Mintha folyamatos autóriasztó szólna. Azt nem értem hogy a gazdáikat nem zavarja, vagy direkt csimálják?
2011. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes.Mi 6 éve lakunk itt(panel) és azon kívül,hogy néha lakásfelújítás van még nem "zavart"semmi.Na előtte garzonban laktunk 9 évig,ott egész nap kiabált valaki és papír vékonyak voltak a falak...kíváncsi lennék azt hogy bírnátok??
2011. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!