Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik panelban laknak: halljáto...

Akik panelban laknak: halljátok, ahogy dug a szomszéd? :D

Figyelt kérdés

Mert én még sosem hallottam ilyet, pedig sokan panaszkodnak erre, mert hogy milyen vékonyak itt a falak, stb...

Igaz, én egy csomó dolgot nem veszek észre... Ti már hallottatok ilyet átszűrődni?


2010. jan. 18. 23:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát te sem vagy jobb. hallod :D Ha a wc-ről rögtön a mikrofonra asszociálsz!
2010. jan. 18. 23:33
 12/25 anonim válasza:
Nem asszociálok, hanem tényleg valahogy hasonlóan működik a WC hangvezetése, mint a mikrofoné (aminek az ismeretét meg idáig 10 év zenei múltamnak köszönhetek).
2010. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Oké, oké értem :D
2010. jan. 18. 23:51
 14/25 anonim válasza:
Társasházba lakok,és hallottam már. Múltkor a kádba csinálták és a víz ütemesen hullámzott.:D Mókás.De biztos minket is hallottak már.:D
2010. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd lépcsőház ablakai merőlegesek a hálószobánk ablakára és nincsenek is messze. Egy fülledt nyári este éjfél körül minden ablak nyitva volt. Csendes volt a város minden neszt lehetett hallani. Horkolást gyakran lehet hallani, de ez most más volt. Valamelyik szomszédasszonynak rendesen adott a párja, mert több percen keresztül az női orgazmus félreérthetetlen hangjai hallatszottak elég nagy hangerővel.
2010. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

általában próbál mindenki konszolidált lenni, és csak halkan élvezni. főleg mert sokan nem egyedül laknak a lakásokban, hanem ott a gyerek, esetleg anyós stb.

esetleg fiatalabb korban gyakoribb, hogy nem is akarják kontrollálni magukat az emberek, de hát ugye, öregedő társadalomban élünk, egyre kevesebb fiatal van.

2010. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én gyerekordításra ébredek, a kicsi 2 éves!
2010. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%

hát, maximum azt hallják a szomszédaim, h mi dugunk :)

itt csupa nyugger, meg egyedülálló, valamint homár lakik :) szóval mi szolgáltatjuk az éjszakai "műsort". eddig még nem hallottam panaszt, bár néha sajnálkozva jut eszembe a felettem lakó csaj, akit még ismerek is egy kicsit :) remélem mélyen alszik :)

2010. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk az a helyzet, hogy a szemben lakó pasi (aki amúgy már rendesen középkorú) elég gyakran váltogatja a barátnőit. Na, és megesett egyszer, hogy anyukám jött haza, én nyitottam az ajtót, mire anyu kaján vigyorral jött be, és mondta, h X bácsi valószínűleg jól érzi magát... Konkrétan a lépcsőházban végig lehetett hallani a nyögéseket :D

Ettől az esettől eltekintve egyébként nem jellemző. Általában az alattunk lakó család veszekedései hallatszanak fel. A legizgalmasabb, amikor az anyuka a 3 tinilánya k.va anyját szidja, de általában csak ilyen artikulálatlan üvöltést produkálnak. Meg a fölöttünk lakók mikor kihúzzák az ágyat, azt halljuk. Szóval semmi izgalmas...

Viszont egy ismerősöm mesélte, h ahol albiban lakik, ott az egyik szomszédnő elég rendesen kiereszti a hangját, miközben jó neki. A csaj már frankón kiselőadást tud tartani a szomszasszony szexuális szokásairól (gyakoriság, intenzitás, végeredmény stb) :D

2010. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egy barátom lakott panelban (azóta elköltöztek onnan). Hát náluk mindent lehetett hallani a szomszédból. Ha néha náluk aludtam, jókat mulattunk a műsoron.


Egyébként mi gyerekkoromban egy tégla, iker családi házban laktunk és még az is áthallatszott, ha a szomszéd pasi horkolt vagy szellentett :). Szóval ez nemcsak panel-átok.

2010. jan. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!