Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik panelban laknak: halljáto...

Akik panelban laknak: halljátok, ahogy dug a szomszéd? :D

Figyelt kérdés

Mert én még sosem hallottam ilyet, pedig sokan panaszkodnak erre, mert hogy milyen vékonyak itt a falak, stb...

Igaz, én egy csomó dolgot nem veszek észre... Ti már hallottatok ilyet átszűrődni?


2010. jan. 18. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nálunk csak nyugdíjasok laknak, így nem hallok semmit,de felettünk lakik egy fiatal pár, akiknek a kutyájuk állandóan ugat. De azt is csak abban a szobában lehet hallani ahol éppen van a kutyus. De dugást még soha nem hallottam bár egyszer meghallgatnám :s

A wcben lévő csövek valóban vezetik a hangot, de én nem értem mit beszélnek csak azt,hogy beszélnek valamit.

2010. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálunk igazából csak az ágy nyiszorgása és kopogása hallatszott, de akkor az egész lakásban lehetett hallani ezt az "effektet". Nyáron nyitott ablaknál még jobban lehetett hallani, garantálom még az utcán is, a 3-on laknak a szomszédék. És mindennap, este 9-kor +/-15 perc, csinálták és kb. 20 másodpercig. Most valamiért pár hónapja nem lehet hallani. De már az előttünk lakó is panaszkodott nekik, szóval több évig folyt ez az effekt.
2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
A fürdőben nincs kb semmi hangszigetelés, és valamelyik nap ott dugtak... szerencsére hamar észrevették magukat, hogy én meg fürdenék és elvonultak:)
2010. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

nem panelban, hanem tégla tömbben, egy év elteltével hallottam először, igaz, ők akkor fél éve költöztek, télen, én pedig nyáron hallottam a nyitott ablaknál.

igaz, hogy a többi szomszéd idősebb volt, ők valószínűleg visszafogták magukat.

2013. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
:D Én még nem hallottam, viszont engem már hallottak:D Amikor ide költöztünk kiderült hogy a felettünk levő csaj szeret hangosan nevetni meg beszélni éjjel is. Egyszer meguntam és szex közben kicsit hangosabb voltam mint addig. Azóta csak akkor hallom ha a másik szomszéd miatt panaszkodik (motoros kis b..ik:D) :D
2016. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!