Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti elszoktatok otthon rakni...

Ti elszoktatok otthon rakni az agyatokat? : )

Figyelt kérdés

En most "kaptam" egy francia/sarokulo szeru agyat ( szoval nem igazan sarok ulo hanem olyan mint egy francia agy) es olyan furan nez ki ha elrakom az agyat...

Tudom hulye kerdes de ti elszoktatok otthon rakni?

En arra gondoltan hogy teritek ra ilyen francia agyra valo takarot es akkor jolvan.. :) :D


2015. febr. 15. 12:23
 1/6 anonim válasza:
A miénk is franciaágy, és elszoktuk rakni, mivel kevés a hely a szobában, sokat elfoglal.
2015. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel itthon rendes franciaágyam van, ágyneműtartó nélkül, ezért nem szoktam, csak leterítem egy nagy pokróccal.

Az albérletben, ahol hétköznap lakom, attól függ... Szimpla hétköznapokon nem szoktam. Ha tudom, hogy jön valaki, vagy felugrik valaki, akkor be szoktam ágyazni, mert abban a kis szobában másképp nem tudom az illetőt sehova leültetni.

2015. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1 személyes ágyam van. Van rajta egy pléd (nem szeretem a lepedőket), a párnáim és a takaróm. Nem rakom el, a legjobb barátnőmön és a páromon kívül senki nem jön a szobámba. (A lakásba igen, de nem engedem be őket a szobámba.)


Akinek nem tetszik, így járt. :)

2015. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem rakom el, mert van külön háló, csak leterítem ágytakaróval. Napközben nem vagyunk ott.

Amikor a nappaliban aludtunk, kinyitható kanapén, akkor csak akkor raktuk el, ha jött valaki, hogy legyen hova leülnie. Illetve hétvégén. Hét közben úgy is szinte csak aludni jártunk haza, azért felesleges lett volna minden nap elrakni.

2015. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kanapém van, amit ággyá lehet "alakítani" (le kell szedni a háttámasztó- és kartartó párnákat és kész is az ágy). Nem szoktam kanapévá alakítani az ágyam nap, mint nap, csak szépen beágyazok.
2015. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel ahogy ki kelek az ágyból az úgy is marad estig ez már 37 éve be válik nem változtatok rajta. Ha jön valaki a hálóba nem megy be nem ott fogadom akkor miért?
2015. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!