Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet rá számítani, hogy...

Lehet rá számítani, hogy lejjebb mennek a lakásárak? Hol érdemes 6,5-8 millióért egy 32-35 nmes lakást venni Budapesten? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Kicsit meglepődtem mikor láttam,hogy Békásmegyeren sincs egy panel ennyiért... :) Inkább a budai oldal érdekelne,de Pesten jó a 5,6,7,14 ker is. Melyik kerület melyik részén érdemes szétnézni?
2015. ápr. 11. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Lejjebb????


Feljebb fognak menni. Az általad megjelölt összegért Budát felejtsd el! TALÁN egy felújítandó,földszintest kapsz a 8.-ban.


Egy ingatlanos.

2015. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lejjebb nem fognak menni az árak.
2015. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Lejjebb nem fognak menni az árak."


Mondták ezt pár éve is aztán mégse úgy lett...

2015. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért békáson lehet találni 8-ig bezárólag lepukkant állapotú panelt!


[link]


[link]


[link]


de budán ennyiből csak nagyon lepattantat fogsz kapni és sötétet, szuterént, udvarit, szóval nem túl jót...


inkább nézd zuglót, vagy esetleg újpestet, újpalotát! de ott is inkább lepattant házban fogsz földszintit találni, amivel amúgy nem biztos, hogy van baj, de nagyon meg kell nézni, hogy milyenek a lakók!!


ha jól értem zöldebb részen keresel, ezek zöldek, sőt a legtöbbnek saját kis kertrésze is van.


nézd meg ezeket:


ez pl szerintem tök jó:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves első.... Inkább nem reagálok érdemben a hozzászólásodra,mert reggel sírva rohannál az ombudsman-hoz... :)

Többieknek köszi. :)

2015. ápr. 11. 23:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, ahogy a 3. válaszoló, hogy ha a gazdaságihelyzetet,béreket,stbt nézzük akkor pont hogy nem felfelé mennének az árak... A jelenlegi állapot is jó ha fél éve áll fent.... :)
2015. ápr. 12. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Fentebb mennek az árak.35 nm egy kis lyuk.Mi 43 négyzetméteresben élünk és ez is egy kis lukacska.Vidéken nem gondolkozol.6-8 millióért már 50 négyzeteméteres lakások is vannak amik normálisak.
2015. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!