Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol érdemes (nekem)...

Budapesten hol érdemes (nekem) lakást venni?

Figyelt kérdés

Mivel olvastam az ilyen kérdéseket, de a válasz az volt hogy ez attól függ hogy hol dolgozunk, hol mozgunk a városban.

A munkám Törökbálint, Budaörs és Pest központját érintené. De az iskola amit elvégeznék a BME környékén van. Szeretnék kutyát, de lakásba az nem való. Így gondolkodtam Törökbálinton venni egy telket amely közművesítve van, és egy mobilházat rá. De akkor fűnyírás és egyéb kerti munkát nekem kell végeznem, amiben nem volt eddig részem. De csak bele lehet jönni. Mindegy. Viszont innen be kell járnom, így egy autóra is be kellene ruháznom.

A másik opció a lakás. A VII. kerületre gondoltam. Inkább a rosszabb lakást preferálom amit fel kell újítani. De Bp.-en nem lehet roncslakást találni, mint vidéken, ami 4 M körül lenne és rászánnék még 2-4 M a felújításra.

Azon is gondolkodtam hogy egy 3 szobás kellene és kiadnám a két szobát. De akkor az hitelből lenne.


Mindenféle információt szívesen fogadok! Köszönöm.



2015. szept. 6. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A mobilházat felejtsd el. Belerakod a pénzed, kompromiszumokkal teli, és sose szeded ki a pénzed belőle...
2015. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Igen sok negatívumot olvastam, de egy eladó meg olyan sok szépet mondott róluk.

Köszönöm az infót.

2015. szept. 6. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást, minden cigány a saját lovát dicséri... Venni nagyon könnyű...


A házvásárlásnál az emberek ingatlant vesznek. Aminek az értéke stabil, nem változik napról napra. Elképzelnek egy életciklust. Nagyjából tudják mire számítsanak.


Na ilyen nincs egy szalmaháznál, egy mobil háznál, de még a könnyűszerkezettől is menekülnek.

Sok bank vályogra se ad hitelt.


Fiatal vagy, menj egy kört Nyugat Európában. Összeraksz 10-20 millát, veszel egy szép házat, egy néhány éves autót, és mindjárt könnyebb az élet.

Csak profitálhatsz belőle.

2015. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát 4-8 millióval nem sokra mész... Az ideális a XI. vagy XXII. kerület lenne, de az ugye elég drága. Ugyanígy Budaörs is. Törökbálintot nem ismerem. A VII. kerületből nagyon sok a közlekedés, szinte lehetetlen parkolni. Rom lakások rom környéken vannak, ahol nem sok fehér ember él.
2015. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!