Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leáztatott a felettünk lakó,...

Leáztatott a felettünk lakó, több helyen, de meg is száradt nyoma két helyen maradt, ki lehet ezért hivni a biztositót? Lefotóztam még frissen ott látszik minden.

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki is kell, mert nem szegények.
2015. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, jóhogy.
2015. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért előtte kérdezz rá az ügyfélszolgálatukon, mert lehet, hogy ha kártérítést kérsz, akkor felemelik a díjadat, és nem csak háromszor fizettetik ki veled, mint Lúdas Matyi. Szokásuk az ilyen tréfa.

Legjobb lesz utánanézni, hogy van-e a háznak biztosítása, mert akkor azt kell igénybe venni.

Vagy a felettetek lakónak van-e olyan lakásbiztosítása, ami az ilyen leáztatásokra is érvényes.

Mikor panelben laktam, nálam is volt ilyen eset, mire megszáradt, egy kéttenyérnyi halvány folt maradt a konyhában. A felettem lakó biztosítója fizette a komplett festetést.

2015. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,a háznak nincs biztositása vagyis a lakásokra nem érvényes...Plussz a felettem lakónak sincs biztositása.(Tegnap bejelentettem a biztositónak,majd a héten telefonál a kárszakértő.
2015. dec. 8. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért a fenti leáztatóval tárgyalhatnál, hogy ő is adjon valamit. Jogilag teljes egészében neki kellene fizetni a dolgot.

Nem fontos megmondani neki, hogy neked van biztosításod.

Ha fizet, lehet, hogy még úgy sem fogsz nagyon jól járni, ha megemelik a biztosítási összegeteket. (Nekünk olyan van - másrészt viszont így olcsóbb.)

2015. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos,nem olyan a szomszéd,akivel lehet tárgyalni..Volt már többször ilyen eset.Hál istennek februárban költözünk innen,és megszabadulunk tőlük.Azt nem értem hogy én fizetem a biztositást,akkor miért emelnék meg nekem ?
2015. dec. 9. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!