Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti el szoktátok rakni az...

Ti el szoktátok rakni az ágyneműt, miután felkeltek?

Figyelt kérdés
Háziállat nincs.
2015. dec. 13. 23:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem sajnos lusta vagyok
2015. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, hiszen így jobban ki tud szellőzni, mintha begyömöszölnéd egy levegőtlen ágyneműtartóba!
2015. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ágyon hagyjuk, és úgy takarjuk le ágytakaróval.
2015. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben elpakoltuk, de mióta van külön nappalink, ahová bevihetjük a látogatókat, azóta nem.

A rokonok meg megláthatják, hogy van ágyneműnk.

Ha nem várunk senkit, akkor le se takarjuk, csak ha rá akarunk feküdni ruhában.

2015. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nincs is hova. Hálószoba, tehát felesleges volna elrakni. Összehajtjuk és marad az ágy tetején.
2015. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mindig.

Nekem ez olyan természetes, mert úgy érzem jól magam.

Nekem a rendetlenség érzetét kelti nappal a megvetett ágy.

Nem vagyok egy rendmániás, de ezt láttam otthon is, ebben nőttem fel, nekem úgy van jól, ha felkelés után be van ágyazva.

2015. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amyg nem volt külön hálószobánk mindig elraktam, el nem tudtam képzelni, hogy elől legyen. Úgysem ha hajnalban mentem el és késő este mentem haza.


Amióta van hálószobánk, az ágynemű szépen összehajtva kerül az ágyra, rendezettként. A férjem szokott cukkolni, hogy lemértem e pontosan vonalzóval, hogy jó helyen vannak e a takarók párnák.

2015. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Külön hálószoba van, szóval nem is látszik az ágy, csak ha vki bemegy oda aludni.
2015. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktuk elrakni, hanem leterítjük egy egyszínű vászontakaróval, rá pedig egy nagy kötött pléd kerül az ágy végébe. A párnákat elrendezzük és díszpárnákat rakunk elé.


Így szép és rendezett a hálószoba napközben is, 1 perc megcsinálni, és este sincs macera az ágyneművel.

2015. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!