Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van-e egyáltalán valami...

Van-e egyáltalán valami előnye az olyan WC-nek, ahol a lefolyó az ember feneke alatt van?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanis csak hátránya van, mégpedig: ha normálisan ráülünk és belepottyantunk, akkor a WC-víz felspriccel a fenekünkre, ami undorító. Ha viszont ezt megakadályozandó előrébb csusszanunk, és úgy pottyantunk bele, akkor viszont eközben nem tudunk a WC-be pisilni, mert túl elől ülünk - pedig sokszor egyszerre kell pisilnünk és barna kábelt fektetnünk. Azok válaszát várom, akik tudnak valami előnyöset is mondani a WC-knek ezen fajtájáról.

2016. febr. 26. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

#10 csak nem azután, hogy belenyomtad a kulát. Szerintem ha választanod kéne hogy a kulás lyukból öblögess vagy valakivel smárolj, tuti nem az előbbit választanád.


#8 Egy vékony réteg papír semmit sem gátol meg azon, hogy fröccsenjen a víz (tapasztalat). Ráadásul az első adag után átszakad, szétmállik és lemerül, szóval a következő adagokra nincs hatással. Ha meg megtömöm a lyukat papírral, akkor meg nem lehet normálisan lehúzni, eldugul, ráadásul papírpocsékló is.


#7 Neked hol van a fenekeden a lyuk, hogy kulás lesz a kezed, mikor kitörlöd? :D

Próbáltál már kicsit előrehajolni, mikor a műveletet végzed? Nem bonyolult dolog, és nagyban segít a problémádon.

2016. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos anyóséknál is ilyen van. Nem is szeretem, de néha muszáj használni. Mivel nagyon kemény és darabos, amit produkálok, ezért valóban kényelmetlen. De 3-4 kocka papír megoldja a problémát. Nem ázik szét, nem dugít.
2016. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk először egy lejtős részre esik, majd a vízbe. De olyan még nem volt, hogy ne hagyott volna nyomot. Olyan viszont gyakran, hogy többszöri erős sikálásra se tűnt el a nyoma. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet ezt a részt úgy tervezni, hogy pörögjön le róla minden. Szerintem jobb a közvetlenül vízbe. Az emeleten ilyen van. Nagyon ritkán csap fel a víz.
2016. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!