Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szólhat azért a felettünk...

Szólhat azért a felettünk mellettünk lakó szomszéd ha az erkélyen dohányzok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 07:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Gondolj bele, hogy az összes füstöd az ő ablakán megy be, ha nyitva van.
2016. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg szóhat, de nem tilthatja meg neked, beleszólása nincs. Viszont ha megkér, hogy bizonyos idöszakokban ne tedd, vagy elötte szólj neki, hogy be tudja csukni az ablakot, azt udvariasságból illik megtenni.
2016. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
En mint volt dohanyos (abbahagytam 30 eve) azt mondom hogy nem szolhat bele. Ahogy nem szolhat a szomszed abba se bele hogy miert foz a masik lako ketnaponta kelkaposztat. Milyen lenne ha pl. a buszon reklamalna valaki azert mert a mellette ulo erosen be van parfumozve stb. Nem lehet mindenbe beleszolni akkor se ha az erinti az embert A mosdatlan kollegat kenytelen vagy elviselni ahogy a szomszedodban uvolto kolykot aki egesz ejjel ordit es nem birsz tole aludni,vagy a reszeg feletted lakot amint pofozza az asszonyt stb. ezek mind kellemetlen dolgok de ha szuk helyre ossze vagyunk zarva emberek akkor kenytelenek vagyunk elviselni. a szomszed ha latja hogy dohanyzol (vagy erzi) csukja be az ablakat es kesz.
2016. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Szólhat, persze, de igazából semmit nem tud tenni szegény. Azért lehetnél te is kicsit megértő, a nem dohányosoknak is "joguk van" a friss levegőhöz ha kinyitják az ablakot, szörnyű, mikor a dohányfüst jön be az ablakon.
2016. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon zavaró, mert hozzá megy be a füst. Én sok éve dohányzom, de pont emiatt lejárok a lépcsőház elé, mert nem akarok se kellemetlenséget okozni nekik, se vitatkozni.
2016. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
Szólni szólhat. Én is szólhatnék a szomszédnak, aki MINDEN NAP hagymával főz valamit, amitől én el tudnék ájulni. De hát ...nem szólok, megtiltani nem tudom...
2016. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Megkérhet, hogy ne az erkélyeden dohányozz, mert őt zavarja.

Nálunk mindenki lejár cigizni, pont az alattunk lakóék nem akik 20 percenként cigiznek. Még dohányosként is zavaró, nem tudunk rendesen szellőztetni. ( főleg nyáron bosszantó)

2016. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%

Szólni szólhat, de nem tehet semmit.

Azért nehogy már mindenhonnan ki legyenek tiltva dohányosok.Én laktam tömbházban, ha szólt volna érte valaki, közöltem volna vele, hogy csukja be az ablakot, vagy ne vegyen levegőt!

2016. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

Tuti nem érdekelne. A te lakásod. Élettered. Ha megkér hogy káposztát ne csinálj, akkor te sose csinálsz? Ugyanmár.

Hangoskodás az még elmenne, ha szólna, de ezért.

2016. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen, megkérhet. Mondjuk nálam alap, hogy az én káros szenvedélyem miatt ne más szívjon. Saját lakásom próbálom védeni a füsttől, övét meg telefüstöljem? :D
2016. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!