Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés

Állandóan ugat!

Ami nem is lenne baj, ha napi 2-3X lenne, mert, hogy ugye kutya, de ez a semmit is ugatja! Több kutya is van a környéken többek között Nekünk is, de csak akkor ugatnak, amikor postást vagy idegent látnak.

Van, hogy este 11-kor és reggel 6-kor, arra ébredünk, hogy ez a f@sz kutya ugat, és nagyon bosszantó!!

A férjem sokat dolgozik és pihenni sem tud, azonkívűl van egy babánk is, aki többször is megijedt a kutya hangjától!

Szóltam Neki, hogy a baba miatt fegyelmezze a kutyáját! Előszőr, azt mondta a Nő, hogy megpróbál rászólni, másodjára, amikor szóltam, azt mondta nem is az Ő kutyája ugat! "Különben is, akinek nem tetszik tehet egy szivességet"! Erre, már nem mondtam semmit, saját Magát minősíti, primitív barom!

A férjem, azt mondja, hogy elöbb a kutyát, aztán a gazdáját pics@n lövi!

Az érdekelne, hogy van-e, erre vonatkozó jogszabály?

Valami, ami a szomszédok megzavarásával kapcsolatos?

Esetleg a zavaró kutyaugatásra!


2010. ápr. 17. 20:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Még a végén megeszik egy mérgezett kolbászt...
2010. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%

Aztán a végén még a tiétek is. Meg a másik szomszédjáé. Aztán lesz egy csendes kutyátlan utca, ahol boldogan nőhetnek fel a kisgyerekek!


Ablak szigetelésen nem gondolkoztál?

2010. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
"Mit tegyek a szomszéd kutyájával?" a kutyával semmit!Hagyd békén.Inkább a gazdival kéne lerendezni az ügyet.Ablakszigetelés tényleg nem rossz ötlet, szájkosárral meg azt hiszem h csak morogni tud a kutya ugatni talán nem.Bocs h nem tudtam segíteni de a kezdőkérdés mellett nem mehettem el csak úgy.
2010. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Szinte sejtettem, hogy tuti kapok választ a kérdésemre, olyat amivel nem tudok mit kezdeni!

Melyik az, az ablakszigetelés, amelyiktől a hang nem jön át?? kackac!

Ugye, ezt nem gondoltátok komolyan?

Lehet, hogy a kolbász dolgot kipróbálom a gazdin?!

2010. ápr. 17. 22:16
 5/44 anonim ***** válasza:
Nekünk közel volt a kerítéshez. Ha hisztizett, kapott vizet tőlem. Mondjuk nem a táljába, hanem a nyakába. Na ezt nem csípte.
2010. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
és ha bemennél a területi önkormányzathoz?ott kéne megkérdezni mit lehet tenni arról meg nem is beszélvén,hogy a babát zavarja.szerintem ott tudnak valami tanácsot adni.a csajnak meg mondd meg vagy fegyelmezi a kutyáját vagy feljelented hátha erre csinál valamit.én biztos,hogy ha reggel hatkor ugatna átmennék a szomszédhoz becsöngetni és megkérdeném 6 kor ,hogy ő is hallja mert nem valami jó.amúgy meg ha sok mindenkit zavar akkor is az önkormányzat feljelentés.remélem valamennyit csak tudtam segíteni
2010. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagyokosan kackacolsz, talán guglizd meg, hogy "ablak hangszigetelés". (Gondolom neked a szigetelés az csupán hőszigetelést jelenthet, mi?) Kackac. Szívesen.
2010. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Biztosan nem jó egy ilyen kutyszomszéd, de kertes házban velejárója és általában az önkormányzat sem tud és nem is tesz semmit ez ellen. Szerintem megszokás dolga. A mi utcánkban is ugatnak a kutyák s már nem is tudatosítom hogy zavarna.

Ha a férjed nem tud aludni akkor feltehetőleg nem álmos. Én is sokat dolgozom, de ha fáradt vagyok és elalszom, akkor lőhetnek az ablakom alatt tankból is. A babát sem jó úgy nevelni, hogy teljesen sterill csend legyen mikor alszik. Aztán azon fogsz siránkozni, hogy bár lábujjhegyen jársz a lakásban, de a baba felébred az óraketyegésre.

2010. ápr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Nálunk is hajnali 4-kor elkezdenek ugatni a kutyák. Ez nyáron zavaró, de amikor becsukom az ablakot nem hallani. Hangszigetelt az ablak. (kackac) Eszembe nem jutna ezért szólni a szomszédnak. Becsukom az ablakot, ha zavar és kész. A gyereket meg úgy kell nevelni, hogy ne ijedjen meg minden kis zajtól. Képzeld el mi lenne, ha mindenki reklamálna a kutyaugatás miatt, akkor szerintem kutya sem lenne sehol.
2010. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a kérdező "kackac" megjegyzésével!

Még én költsek tízezreket mert nem tudja megnevelni a kutyáját??

Nálunk nagyon jól záródó műanyag ablakok vannak, az a dög mégis ugat hajnali négykor, és halljuk. ugyanaz a helyzet mint a kérdezőnél!

Én kismama vagyok,szeretnék pihenni (még dolgozom, amíg bírok) a férjem meg gyakran éjszakás, van hogy nappal is aludna de nem lehet. Olyan munkaköre van, hogy bármikor felkelthetik, azonnal menni kell, és így is alszik szegény: mindenre felébred, de gyorsan visszaalszik. Viszont mindketten felkelünk hajnali négykor és hatkor is a kutyára, szombaton és vasárnap is.

Próbálta a férjem megijeszteni a dögöt, odadobott pár követ, hogy kuss legyen. Erre kijött a gazdi és még mi lettünk megfenyegetve, mer'hogy ő fegyőr (szemüveggel együtt is negyven kiló...)

Arra már rájöttünk, hogy ha kimegyünk a teraszra és felkapcsoljuk a villanyt éjjel, a dög elhallgat, mert "történt valami", és két -három órán át kuss is van.

És nem sünöket ugat, vagy ilyesmit, mert azt máshogy ugatja, egyszerűen unatkozik.

Már gondoltam arra, hogy bedobok hozzájuk egy kutyaiskolás szórólapot, vagy lespricceljük ecettel a kerítést, mert állítólag nem szeretik az erős szagokat.

Nem szívesen bántanánk a kutyát, egy helyes, bár elég buta golden retriever.

Már gondoltunk fasírtba rakott altatóra is..

2010. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!