Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés

Állandóan ugat!

Ami nem is lenne baj, ha napi 2-3X lenne, mert, hogy ugye kutya, de ez a semmit is ugatja! Több kutya is van a környéken többek között Nekünk is, de csak akkor ugatnak, amikor postást vagy idegent látnak.

Van, hogy este 11-kor és reggel 6-kor, arra ébredünk, hogy ez a f@sz kutya ugat, és nagyon bosszantó!!

A férjem sokat dolgozik és pihenni sem tud, azonkívűl van egy babánk is, aki többször is megijedt a kutya hangjától!

Szóltam Neki, hogy a baba miatt fegyelmezze a kutyáját! Előszőr, azt mondta a Nő, hogy megpróbál rászólni, másodjára, amikor szóltam, azt mondta nem is az Ő kutyája ugat! "Különben is, akinek nem tetszik tehet egy szivességet"! Erre, már nem mondtam semmit, saját Magát minősíti, primitív barom!

A férjem, azt mondja, hogy elöbb a kutyát, aztán a gazdáját pics@n lövi!

Az érdekelne, hogy van-e, erre vonatkozó jogszabály?

Valami, ami a szomszédok megzavarásával kapcsolatos?

Esetleg a zavaró kutyaugatásra!


2010. ápr. 17. 20:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Jellemzően nem az öregembereknek problémájuk ez, ők még tudtak alkalmazkodni. Inkább a fiatal mitugrászoké, akiknek mindenhez joguk van, és kussoljon a szomszéd kutyája. Úgyhogy ha mégsem az öregember meg át elintézni a kutyát, remélem a gazdában lesz annyi, hogy 34millió nem vagyoni kártérítésre perelje a tettest. És akkor annak nem lesz gondja, hogy az elárverezett házának az ablakát ki fogja korszerűsíteni.


Amúgy meg kicsit olvasol is, és láthatod, hogy a hangszigetelés nem jár bontással. Arról nem beszélve, hogy ha ilyen érzékeny a fülecskéd, akkor nyílászárócsere előtt kellett volna kicsit gondolkozni, és 4-16-4-es üveg helyett mondjuk 6-16-4-est betetetni, máris csak fele annyi hang jön át. Árban meg mondjuk 10% plusz.


Mondjuk háborogni egyszerűbb.

2010. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Perelje?:))))))

A hátsó szomszédnak ez a harmadik kutyája három év alatt, amióta mi itt lakunk (valaki mindig elteszi láb alól, nem mi. Az se kizárt, hogy valamelyik éhen döglött, vagy egy nem kikezelt betegségbe pusztult bele, mi csak azt látjuk, hogy megint új kutya van.)

A kutya menhelyről való szerencsétlen, egyméteres láncon, a saját mocskában. Nem sétáltatják, és még sohasem láttam, hogy játszanának vagy foglalkoznának vele. Kertes ház, de akkor is.. A saját gazdája magasról tesz a kutyára, különben legalább minimálisan törődne vele. Isten tudja, hogy éjjel minek ugat, de nem vakondnak vagy sünnek, mert azt az ugatást felismerjük.

Az apósom sokáig tenyésztett jagd terriereket, máig van neki néhány. Elég kikopognia az ablakon, ha balhé van, és a kutyák vigyázzban állnak azonnal, imádják az öreget. A kutya tudja, hol a helye, és ha a gazdája rászól akkor kuss van.

Nem fogok ablakot szigeteleni, elviszem a kutyát. Gyere és akadályozd meg.

2010. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

"Gyere és akadályozd meg."

Hát te hülye vagy..:)


Ha szerinted nem megfelelően tartja a kutyáját, jelentsd fel. Ha nem bírod a hangot, szigetelj! Mi lesz, ha asztalosüzem nyílik melletted? Kinyírod az asztalost?

2010. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

MÉRGEZD MEG A KU..A ANNYÁT.....

ÉN IS EZ HALGATTAM MÁR EGY IDEJE DE ÉN KINYÍRTAM A ROHADT DÖGJÉT!!!!

2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!