Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kérem adjon valaki tanácsot...

Kérem adjon valaki tanácsot már nem bírom tovább?!

Figyelt kérdés
Másfél hónapja megengedtem 2 embernek, hogy a lakásomban lakjanak, ami fővárosi önkormányzati lakás, amíg nem találnak albérletet. 2 helyett 3 jött. Az egyik 10 évet volt börtönbe(ezt persze nem tidtam). Nem fizetik a számlákat, hangoskodnak fenyegetik a szomszédokat. Már nem tudom mit csináljak, az összeroppanás szélén állok . Nem akarnak elköltözni, nem engednek be a lakásba. A rendőrök nem csinálnak semmit. Kérlek segítsetek. Azt mondta az egyik, hogy aki utána odaköltözik, annak szétloccsantja az agyát. Kérlek segítsetek. Már 90 ezer forint a gáz és villanyszámla. Előre is köszönöm.

2016. nov. 14. 18:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a múltkori történetnek van folytatása, tegnap kihívtam a rendőrséget bementek, a cigány lány ki akart ugrani az ablakon. Leírhatatlan mit műveltek, ordítottak, visítottak szörnyű volt. Segítségeteket szeretném kérni mi van, ha kiugrik az ablakomon, én vagyok a felelős?
2016. dec. 3. 14:10
 12/12 anonim ***** válasza:

Miert lennel te a felelos erte?! Ehhez jogilag semmi kozod. Es nyilvan nem fogja megtenni, csak fenyegetozik.Biztasd fel a lakokat, hogy minel tobbszor hivjak ki a rendorseget rajuk ( akar naponta csendhaboritasert pl). Minel tobb ügy lesz ellenuk, annal tobb minden lesz a kezedben. A közműveket kapcsoltasd ki. Az ajto es ablak elvitele jo otlet. Ha nem akarjak engedni, akkor is hivj rendort!

Nehez szitu, a tvben multkor volt egy ilyen helyzet az ügyved valaszolban. Ja. Fogadj ügyvédet, ő is tudni fog tanacsot adni.


Elarulod még hogy milyen megfontolasbol adtad ki ciganyoknak a lakast?

2016. dec. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!