Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dolgozó fiatalok! Ti mennyi...

Dolgozó fiatalok! Ti mennyi pénzt adtok le a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
rezsire stb

2018. jan. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, közös megállapodás.

Azt mondják, hogy nekem kell a pénz, én építem a jövőmet... ezért inkább tegyem félre. Ők meg amíg tudnak, segítenek.

2018. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az étkezési utalványt, erzsébet kártyára utalt pénzt adtam kajára. Igaz mindent magamnak rendeztem, ruha, cipő, utazás, stb.
2018. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ötvenet. 190-ből.
2018. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Egyedüli gyerek vagyok, úgyhogy valamikor (remélhetőleg minél később) én fogok örökölni mindent, ezért nincs jelentősége a pontos elszámolásnak.

Aki éppen megy venni vagy befizetni valamit, az fizet saját pénzből.

Én sem verem el a pénzt, ők se, tehát ebből a szempontból sincs probléma.

Kertészkedünk, általában én költök rá, és apám adja el, én nem kérem el a pénzt.

Ha bármire nagyobb összeg kell, akkor összedobjuk, kinek mennyi van kéznél, ezt se tartjuk számon. Jelentősége kb. annyi, mint hogy a bal zsebemben van a pénztárcám, vagy a jobb zsebemben.

Nagyon kényelmes így.

2018. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!