Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panellakók, ti hogy birjátok...

Panellakók, ti hogy birjátok a kánikulát?

Figyelt kérdés

Ez mindig érdekelt,hogy hogy lehet kibirni...

Én 4 emeletes társasházban lakom a falak elég vastagok viszont pár nap forróság után itt is jó idő van,de egy panelban nagyon vékonyak a falak..,ott tuti megvesznék,főleg éjszaka..,nem tudnék elaludni izzadva 30 fokban sztem:o


2010. jún. 8. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 9.en lakom... Hát itt mara meleg van mindig, bár apu szobájában van légkondi, ha akarom, azt be tudom kapcsolni, de alig lesz jobb. :( Éjszaka még valahgy elalszom, de reggel rögtön felkelek olyan 8-kor(csoda ha tovább tudok aludni nyáron) a hőségtől. Legszívesebben elköltöznék Finnországba :D
2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Húúú,hát nem irigyellek a 9-en!Én is biztos kilennék ott..:( Esetleg egy nagy ventilátor a szobádba?Talán kicsit enyhit a forróságon!
2010. jún. 9. 11:36
 13/19 anonim válasza:
szarul de büszkén
2011. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én első emeleten lakom, keleti fekvésű lakásban, de így is elég meleg szokott lenni.

Hála istennek, pont most vagyok szabadságon, így nem kell ott aszalódnom.

De most már a családi házban is elég meleg van ilyen hosszan tartó forróság után. Jelenleg éppen 29,2 °C van a házban.

2012. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én nem panelba lakom hanem családi házban 3. szinten van a szobám ,melegekbe 34 fokra szokott bemelegedni:SS
2012. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az a 3. szint nem tetőtér véletlenül? Mert akkor nem csoda.

Nálunk tegnap óta még melegebb lett. 29,4 °C van, családi ház földszintjén.

2012. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A 29,2-29,4 még egész tűrhetőnek mondható,szavad nem lehet!:P Viszont a 34 fok az már kemény:S Nálunk most 31 fok van a szobában,izzadok mint a ló,mindjárt dobom kifele magam a strandra:D
2012. aug. 6. 12:13
 18/19 anonim válasza:
de,tetőtér és + még rossz fekvésű is a szobám mert a szüleim szobájába csak 30 fok van
2012. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már itt is 30,6.
2012. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!