Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, mi...

Nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
2. kerületből kötöztünk solymárra 4 éve, akkori férjem meg én meg a 2 gyerek, költözés után kb 3 hónap után elváltunk, a sok veszekedés miatt, ö elköltözött én itt maradtam a 2 gyerekkel, teltek az évek most ez a 4. de nem jó itt, kert elhanyagolt, mert nincs időm foglalkozni vele, a szomszédok kötözködik, ma betelt a pohár, és úgy érzem el kell innen költözni, arra gondoltam vissza költözünk a 2.kerületbe. De nem tudom, hogy a gyerekeknek mi lenne a jobb. Van 3 kutyánk meg 2 macska azoknak is a lakás, nem tudom mennyire lesz jó. Nagy dilemma. Itt hagyni mindent és új életet kezdeni valahol, megint. Gyerekeknek uj közösség, uj iskola stb. köszönöm a válaszokat

2018. jún. 22. 00:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Albérletet nem adnak ki kutyásoknak, te nagyonhülye...Eladni, már hogy ne adnák el nekik..Édes Istenem..
2018. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!