Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehetne fűteni egy...

Mivel lehetne fűteni egy ilyen házban? 18/f

Figyelt kérdés

4 éve költöztünk faluról városra. A falusi házat nem adtuk el, meghagytuk hogy én majd ha dolgozni fogok és lesz pénzem visszaköltözök ide (utálok városban lakni).

Emeletes ház, az ablakok kb 2004-ben voltak kicserélve ilyen hőszigetelő ablakokra. Az emeleten 3 szoba + fürdőszoba van, a földszinten pedig a nappali és a konyha.


Minden helység kb üres, csak az üres bútorok, ágyak vannak.

Az én szobám az egyetlen ahol minden megvan (itt a tv-m, a gépem, ágyam, bútoraim, házimozi...).

Tavasszal és nyáron is minden hétvégén falun vagyok, mivel ott a barátaim (pénteken suli után megyek ki és vasárnap este megyek haza).

Nyáron mindig ott aludtam, télen pedig a nagyiéknál szoktam aludni. Villany és víz is van, nincs kikapcsoltatva egyik sem. Net is van, mivel az egyik haverom apja egy ilyen falusi netszolgáltató, hétközben nem megy a net, de hétvégékre mindig beindítja hogy menjen nekem.


Most valahogy úgy szeretném megoldani, hogy azt az egy szobát tudjam valahogy kifűteni amikor ott vagyok. Télen kb az egész házban fagypont van, sehol nincs fűtve (radiátorok vannak, de nincs bennük víz).

Hogyan, milyen módon tudnám kifűteni ezt az egy szobát hétvégente amikor ott lennék?



2018. okt. 23. 16:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a 27 fok csak teszt miatt volt, mert az borzasztó pazarlás, pláne villannyal!
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Az csak a teszt miatt volt persze, hétvégén már a kályhában fogok fűteni, meglátom mennyire tudok majd melegíteni vele. Szerencsére az a kör alakú kémény hely is megvolt az egyik kép mögött.


4 éve senki nem takarított itt, én sem a szobámban, mégcsak port sem töröltem, gondolom most már muszáj lesz a füst, hamu meg a felhordott fatörmelék miatt takarítani néha.

2018. nov. 6. 19:32
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy folytatódott a történet?
nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!