Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megtudsz élni, egyedül albérle...

Megtudsz élni, egyedül albérletben, havi nettó 90-95ezerböl?

Figyelt kérdés

Vidékről költöztem a párommal Budapestre és közösen albérletezve építettük az életünket több éven át.

Sajnos talált magának mást, emiatt olcsó albérletet kell találnom a jelenlegi helyett, amit egymagam is képes vagyok kifizetni.

A lakótársazni nem nagyon szeretnék, az a végső eshetőség.

Ha vidékre megyek a szülőkhöz lakni, ott meg munka nincsen és oda a megélhetés, az önállóságom.

Érdekelne, hogy vannak-e, akik hasonló összegből megtudják oldani önmaguk ellátását, önmaguk megélhetését.

Spórolós típus vagyok, ahogy cigarettára sem költök és bulikba sem járok, de van autóm, azzal szoktam meglátogatni a szüleimet, tehát azt nem minden nap használom, és olyankor ők fizetik bele a benzint és van egy olcsó mobil Internetem, ezek mellé jönne az albérleti díj + rezsi + kaja.


2010. júl. 4. 20:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vegyél ki csak egy szobát, az 35-40-ből megvan. Barátnőm ugyanennyiből él, 40 az albérlete és valami gyönyörű :)

Gondolom, nem egy teljes lakás kell, hanem egy szoba. Érdemes főbérlő mellé költözni, mert akkor nincs rezsiköltség, jobban tudsz kalkulálni.

Ő még félre is tudott tenni (laptopra, fogászatra...), szóval simán meg tudod ezt csinálni :) Kaja 25-30ból kijön, ha főzöl esténként.

2010. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!