Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék elköltözni de nincs...

Szeretnék elköltözni de nincs miből?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni dolgozni mert jogsi kéne hozzá mert itt helyben nem adnak munkát. És, hogy munkát találjak városba kéne költöznöm de ugye nincs miből... Ismerőshöz és barátokhoz sem tudok költözni. Szivesen dolgoznék már de esélytelen egy kis faluban munkát találni amiből tudnék is félretenni. Természetesen ha valakihez odaköltözhetnék akkor elmennék dolgozni és fizetnék neki azért, hogy ott lakhatom és még beis segitenék a házimunkába. Pár hónap után albérletbe költöznék. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segiteni. Bács-Kiskun és Csongrád megyei városok érdekelnének mert azok vannak a közelben!



18F



2019. júl. 18. 19:23
1 2 3
 11/22 mindentudó99 ***** válasza:
Szóval alberletre nincs pénz munkasszállóhoz finnyás vagy. Akkor minek teszel fel kerdést nem is akarsz változtatni. Fél évet bármilyen szàllón ki lehet bírni. Sokan pl párok éveket eltöltenek szállón külön szobában. Potom pénzert. Ott spórolnak össze 3-4 millát önerőre aztán hitel és saját ház. Így megy ez. Ha semmi áldozatot nem hozol sose fogsz kitörni a nyomorból.
2019. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10 Olvasd el az elötted levő válaszom.. Nemtudom megérted e. Mert Ugyebár nem mindenkinek lehet tökéletes az anyagi háttere szülő segítsége nélkül. Jelenleg egy árva fillérem sincs. És Igen ezzel van a probléma, hogy jajj nem is akarok dolgozni. Hát ne haragudj meg de azért nem teljesen mindegy, hogy mit kell dolgoznom. Mert ennyi erővel maradhatna minden ugyanígy a kutyaf****t sem érdekelné, hogy napszámmal keres havi 150-et vagy azzal, hogy egy betanitott munkás aki 12órát lehúz egy gyárban. Attól még ha el is mennék betanitott munkásnak munkásszállós helyre akkor 1hónapig éhezzek? És nem nem arról van szó, hogy valaki fogadjon be vadidegenként és etessen adjon szállást. De gondolom van olyan ember aki örülne mondjuk +1főnek aki be tud segíteni a házimunkákban és az első fizetéséből adna is vissza. :)
2019. júl. 18. 20:24
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg szórakozol!

Átmeneti megoldást kerestél, míg albit fizetni tudsz.

Kerestem, de NEKED nem felel meg.


Azt mondtad gond a közlekedés, kerestem neked ingyen buszost, de NEKED nem felel meg.


Miért nem vagyok meglepve?

Kezdem megérteni a szüleidet.

2019. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de több a kifogás, mint az akarás.

Jóbarátom egy világvégi szabolcsi zsákfaluban összeállt pl egy környékbeli építőipari brigáddal, összeszedik egymást reggel és a környéken tetőt cserélnek, homlokzatot szigetelnek, festenek, meg amit kell. Ezen felül autókat bütyköl a garázsban. 17 éves.


Azt nem hiszem el, hogy a te faludból nem lehet megoldani a bejutást és a hazajutást. De amúgy a nyáron elmész napszámba, szeded a meggyet meg az uborkát,meg amit kell, őszre simán összekaparsz egy szoba kauciójára valót. Otthon élsz, nincs kocsid, minimális a kiadásod.


De gondolom feleslegesen tépem a szám, mert neked városi lakás kell ingyen, nettó 250 alatt meg nem mész el betanított munkára 18 évesen, mer nehogymá, mit képzelnek?

2019. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Látom sokan nem értitek. Én művelt vagyok a korom ellenére. És igen vannak hibáim mint pl: a munkásszálló. Mert egy csomó ismerősömtől hallottam már, hogy ellopják a ruháikat stb. És ugyebár ezt az ember addig nem tudja meg, hogy ahová menni szeretne ez így van e.. Ameddig be nem költözött. És igen óckodom tőle, hogy velem is így lenne.
2019. júl. 18. 20:28
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Iskolázatlanul, nagy igényekkel... szép!

Semmi szaktudás, semmi munkatapasztalat, semmi, semmi, semmi

Mi képzelsz berepülő pilótának, vagy építészmérnöknek fognak felvenni?

2019. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amúgy minden bérlő vágya, hogy befogadjon egy falusi munkakerülő csövest ingyen, hogy majd az első fizujából visszaadjon valamit :D

Te hallod, vetem az ágyad, sütöm a rántottát, gyere kérlek :D

2019. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mindentudó99 ***** válasza:
Napszámból 50 ezer a zsebbe azzal szállón egy hónapig kihúzod . Az első fizetestől mar jobb lesz. Mint mondtam nem kell leélni ott az életed. De te nem vagy hajlandó semmi áldozatra. Olyanról ne álmodozz hogy ingyen szállást kapsz valahol mer elmosogatsz. Maradj otthon közmunkásnak az való neked.
2019. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ennyi degenerált embert. :D Iskolázatlan az szép kár hogy már 1éve van szakmám nemtudom mikbe vagytok de nem is érdekel. Nem fogok több választ figyelni mert érdektelenek vagytok. Lenézítek az embert csak azért mert nem mindegy milyen munkát vállalna el. Szánalmas ami itt megy. :D És köszönöm tényleg annak aki segíteni próbált azzal, hogy küldött oldalakat. legalább ő értelmesebb mint azok akik jajj pff szakmátlan kis köcsög meg stb. Egyszerűen kész vicc ez az egész.
2019. júl. 18. 20:35
 20/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Igen vicc vagy. Tudod aki ilyen szerencsétlen helyzetben van mint amit te állítasz magadról az nem igen válogathat hogy el vállal e egy munkát vagy nem. Téged még eltartanak a szülők ezert vagy könnyű helyzetben. Pedig addig kellene változtatni míg egy pici kis segítség is van otthonról.
2019. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!