Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Segítség kellene. Arról...

Segítség kellene. Arról lenne szó hogy a szomszéd a házfalunkhoz építette a garázsát ami közvetlen a falunkhoz van építve. Minket sose kérdezett meg róla hogy lehetne e. Minket ez zavar. Ez legális cselekedet? Illetve, mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 10:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell semmit eltűrni, nyugodtan jelezzètek. Egyrészt a felvètelt nem hasznàlhatja fel, mivel a szüleid nem egyeztek bele, előre

jelezni kell ha egy beszèlgetèsről hangfelvètel készül. Másrészt azért nem fognak titeket gyàmsàg alá tenni mert a szüleid néha veszekednek

2021. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekeket nem veszik azért el, mert a szülők néha vitatkoznak... Akkor egyetlen gyerek se lenne családban. Komoly problémák (gyerek lilára verése, éheztetés, drogos szülő) esetén is először segíteni próbálnak, hogy családban maradhasson a gyerek, csak a legutolsó lehetőség az, hogy kiemelik a családból.

Az önkormányzat építési hatóságát hívjátok fel, kérdezzétek meg, mit lehet ezzel kezdeni.

Kicsit próbáljatok már meg életrevalóbbak lenni, kiállni a saját dolgaitokért. Ha legközelebb azt kamuzza, hogy van fotója róla, hogy az autóval tilosban álltok, és ha nem adjátok neki, akkor a rendőrséggel elviteti a kocsit, akkor ezt is elhiszitek?

2021. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy már azért elvegyék a gyerekek, mert hangosan játszanak a saját udvarukon. XD
2021. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Kamuzik a szomszéd, ne dőljetek be. Kérdezzetek utána a dolgoknak. Nem fogja elvinni a gyámügy a gyerekeket ennyi miatt. Csak a szomszéd látja, hogy bármit bevesztek.
2021. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én nem félek tőle, a szüleim mondták ne avatkozzak bele. Ha rajtam múlna már rég ki csináltam volna ezt a tagot.
2021. jan. 29. 11:29
 16/25 A kérdező kommentje:
Csak szeretek tisztában lenni bizonyos dolgokkal.
2021. jan. 29. 11:31
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Kis faluban igenis hatalommal bír egy ilyen ember. Ha van rokona a megyei gyermekvédelemnél, akkor bizony írhatnak kamu bejelentéseket a családról, hogy kiküld valakit, azzal meg írat egy kamu véleményt, olyanokat beleszőve, hogy tényleg elvitethetik a gyereket. Ez Magyarország, itt nepotizmus van, urambátyám kapcsolatok. Vidéken egészen másképp mennek a dolgok, mint nagyvárosokban. Ott a hivatalnok az isten, és szívességből megtesznek neki törvényellenes dolgokat is. Tanú nincs úgysem rá.
2021. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Tűzvédelmi szempontból is tilos.
2021. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Lófüttyöt. A kádárista rendszerben szocializálódott korosztály fejében van ez a rettegés, jaj mi lesz, ha a Józsi, akinek az ismerőse a tanácsban (aki nem tudná, szocializmusban ez volt a polgármesteri hivatal neve) dolgozik, rosszat gondol rólunk... Próbálkozások szép számmal vannak valóban, azonban ezeket gyönyörűen le lehet törni a felettes szervek és a média emlegetésével. Főleg most, hogy ismét közeledik a választás, még a pártkatonák is meghúzzák magukat, nem mennek bele necces helyzetbe.
2021. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
78%
A 17-esnek valóban igaza van, teljesen máshogy mennek a dolgok falun mint a nagyvárosokban. Éltem már mindkét helyen. Nekem is van a családomban olyan, aki ilyen helyen dolgozik, egyszer említette hogy vannak akiknek nem intéz el dolgokat, mert nem szimpatikus valami miatt... Undorító szerintem is kihasználni mások tudatlanságát.
2021. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!