Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikkel spóroltok a legtöbbet...

Mikkel spóroltok a legtöbbet a családban?

Figyelt kérdés
Írnátok tippeket, hogy mivel lehet spórolni, ti mivel spóroltok? A legkisebbtől a legnagyobb dolgokig minden érdekel.
2019. nov. 3. 21:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
36%
9: A LED nem egészséges a szemnek, retinaleválást okozhat.
2019. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%

Jók a tanácsok, de ilyenkor örülök, hogy nem minimálbért keresünk. Nem is sokat, de azért itt némelyik tétel durva. Ba_szod ha már a komfortot se engedheti meg magának az ember, akkor minek rohad a melóban 10 órát?


Nem áztathatom magam a kádban, fázhatok a 20 fokban télen de este nyilván az is le van csavarva, nem fizetek elő semmire mert drága, szagolom a le nem húzott húgyot, mosogathatok kézzel pedig a mosogatógép 12 literből elmosogat, sosem költök magamra semmit mert vészmódban élem az életem, csak ingyenes programokra megyünk ha megyünk egyáltalán, nincs autó és a tömegközlekedésen kell szenvedni, ami ötóránként jár, stb...

Az biztos, hogy ilyenkor átgondolnám hol rontottam el és hogyan változtathatnék.

2019. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
5%
13: Soha az életben nem rohadtam melóban 10 órát, max. a felét.:)
2019. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
28%

"nincs autó és a tömegközlekedésen kell szenvedni, ami ötóránként jár"

Belvárosban lakom, gyalog 10 percre van max., ahova járok.:)) Ha jön valami, 2 megállót utazom max.:)

2019. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
34%

"Ba_szod ha már a komfortot se engedheti meg magának az ember, akkor minek rohad a melóban 10 órát?"


Például azért, hogy félretedd a fizetésed felét és 45 évesen elmehess nyugdíjba, mert a befektetéseid hozamából élsz. ;)

Én 38 éves korom óta nem járok munkába...

2019. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
47%
És ez általános felfogás Magyarországon? Mert akkor azt is lehetne mondani, hogy úgy spórolok, hogy örököltem a szüleimtől százmilliót. Nagyjából ugyanannyi a realitása Magyarországon 2019-ben.
2019. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
23%

Te tudod, hogy hogy érzed, mit engedhetsz meg magadnak. Én úgy érzem, ha 200 E bevételem van, nem engedhetem meg magamnak, hogy 100 E-nél többet költsek.

Sok embert ismerek, akik nálam fiatalabbak és már 3-400 000 E-s passzív jövedelmük és/vagy 100 milliós vagyonuk van, mert így gondolkodnak.

2019. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
26%

A szüleidtől is úgy tudsz örökölni 100 milliót 60-70 évesen, hogy 0-70 éves korodig így éltél, hogy összehoztatok a családdal 100 milliót. Mert ugye kb. akkor halnak meg a szülők, nem akkor, amikor 25 éves vagy.

Én is ovis koromtól végig dolgoztam velük hétvégén hajnal 5-től, miközben az ország legerősebb iskolájába jártam és a hétvégi munka után még 5-6 órát is tanultam minden nap.

2019. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
13%
De nekem mér az is bőven elég indok hogy ne kelljen napi 10 órát a melóban rohadni...:)
2019. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
63%

Vagy csak mélyigénytelen vagy,de gyakorin megszokhattuk már hogy mindennaposak a befektetési tanácsadók és a multimilliomosok.:D Ezért járunk ide:röhögni.

Na mentem úszni a pénzemben.

2019. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!