Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet az hogy 18 évesen...

Hogy lehet az hogy 18 évesen amellett, hogy én eszek a legtöbbet a családban egyszerűen nem hízok?

Figyelt kérdés

volt hogy évegik megálltam a 65kg nál, most meg a 71-72 körül mozgok ,de az a legfurcsább az egészben, hogy már az összes rokonomnak feltűnt, hogy mennyit meg bírok enni, régen nem bírtam egyszerre sokat, de most egyszerre kb 2x annyit megtudok enni mint amennyi pl apám szokott ebédre átlagosan... és úgy érzem is jól magam ha annyit ettem


sosem voltam kövér alkat, de ez, hogy lehetséges, már-már azt érzem, hogy az én szervezetemnek szó szerint teljesen mindegy mit juttatok be neki, egyszerűen "kidobja" neki ami nem kell, nem tudom vajon sokat hasznosíthat e belőle?:O


sportolok valami keveset, jelenleg szintentartom a testemet(heti 1-2 kondi), de más semmi


nem az, hogy nem örülök, mert örülök, végülis- az is igaz, hogy én táplálkozom a legegészségesebben a családban - lehetnék kövér is az meg rossz lenne, inkább csak furcsállom, hogy hogyan lehetséges



2012. júl. 21. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejlődésben vagy. Milyen magas vagy? Fiú?
2012. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha srác vagyok. nem abszolút nem vagyok már fejlődésben. kb 180 cm lehetek
2012. júl. 22. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves vagy, akkor fejlődésben vagy. A csontok kb. 35-40 éves korig épülnek többek között, miután megálltál a növésben is.

Ha megnézed, testalkatra is más egy 40 éves férfi, mint egy 18 éves fiú. Pl. a legtöbbek teste 20-as éveikben szőrösodik ki. Mi az, ha nem fejlődés?

2012. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké..nem tanulok elvégre orvosnak

én abból indultam ki, hogy a nagy fejlődés az 15-16-17 éves korig tart

2012. júl. 22. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
genetika miatt lehet. nálad is ellehetne amúgy érni hogy növekedjen a tömeged. ez a 2x annyit meg tudok enni meg nem igazán számít "hétköznapi" kajálásnál mert ha apád megeszik 1tányér levest, te meg 2-t, hiába a leves az nem ér semmit szóval nem fogsz hízni. ahhoz hogy növekedjen a testsúlyod nem mindegy hogy mit, mennyit és mikor eszed.
2012. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ezt csak általánosságban, mondtam, de szó mi szó, sokkal többet eszek mint ők

még a tesóm is kevesebbet eszik aki 82-83 kb, szintén sportol kb annyit mint én

de sztem ha én semmit sem sportolnék akkor sem jönne rám zsír, persze hálás vagyok:D

2012. júl. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!