Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyiket választanád a helyemb...

Melyiket választanád a helyembe? Gázos főző lap beépítve és külön beépített elektromos sütővel vagy hagyományos kombinált tűzhely? Érvek-ellen érvek?

Figyelt kérdés
Azért lenne mindenképp gázos a felső része ha azt veszünk mert mindennap főzök, sütni viszonylag ritkán sütök heti 1× max 2× .

2020. júl. 7. 10:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekünk kombinált van és ma is ezt választanám. Elég hosszú vezetékkel van bekötve és így könnyen és gyorsan tisztítható. Előbb utóbb minden elromlik és ennek a változatnak szerintem a szerelése, javítása is egyszerűbb.
2020. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#20 azt hogy csináljátok?😮


Mi is 2en vagyunk fényes a lakás, mindenhol led energia takarékos izzó van még is havi 7600 a villany...

2020. júl. 8. 23:05
 23/25 anonim ***** válasza:

Mindenképp beépítettet választanék. Jobban néz ki, jobban takarítható, egyszerűen kellemesebb az egész.


Mondjuk én se vennék soha többé gáztűzhelyet, miután kipróbáltam az indukciósat.

Kérdező, azt megmondanád hogy miért kéne 10.000 forintot fizetni az indukciós lap miatt? Hogy jött ki ez az összeg? Rengeteget használom, napi szinten főzök rajta és vízforralásra is csak azt használom, de nem tapasztalok semmi hasonlót, összesen nincs 10k a villanyszámlánk...

2020. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, régi kérdés, gondolom már elkészült a konyha, de azért válaszolok.

Az itt válaszoló idióták nem képesek felfogni, hogy nem abban kért tanácsot a kérdező, hogy gázos főzőlapja legyen-e? Minek szóltok bele? A kérdés az volt, hogy egyben legyen a villany sütővel (kombi tűzhely) vagy pedig két különálló beépíthető. Én az utóbbi megoldásnak vagyok a híve, egyértelmű előnye, hogy a sütőt nem csak "földszinten" lehet beépíteni, hanem magasabban is, úgy pedig könnyebb kivenni/betenni dolgokat vagy csak benézni.

2021. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha még visszatérsz: 20as vagyok. Nincs nektek régi hűtőtök/mosógépetek/villanybojleretek? Azok hajlamosak nagyon enni az áramot. Az újabb típusú készülékeknél (értsd: a 10 évesnél fiatalabbaknál) már készítéskor is szempont volt az energiatakarékosság, jóval kevesebb áramot fogyasztanak. Tényleg rengeteg elektromos fohyasztónk van, 4 számítógép megy szinte éjjel-nappal mumka miatt, mégsem magas a villanyszámlánk. Apukámmal jártunk úgy, hogy lecseréltük a régi hűtőjét - és felére csökkent a villanyszámla...
2021. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!