Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki az akinek voltak környezetb...

Ki az akinek voltak környezetbarát, vagy zero waste/hulladékmentes törekvései, de valami nem vált be ezekből?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akár takarítás, mosás, mosogatás, szépségápolás terén, vagy vásárlás, mindenféle tapasztalat érdekel, akár környezetbarát termékről legyen szó, vagy hulladékmentesről.

2021. jan. 25. 15:31
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
Előző vagyok..én nem vagyo zero waste ember, és am nem a hulladékmentesseg miatt keztem el foglalkozi a környezetvédelmi hatásokkal tudatosan,hanem eleinte a túlzott kemikáliáktól mentes termékek keztek érdekelni mert eléggé érzékeny vagyok..a túlzott illatosított termékektől fáj a fejem, irritalja a bőrőm stb..elég sok tanulmány van fennt angolul a toxikus szennyező összetevőkről melyek nap mint nap körbevesznek..a legnagyobb hatást a minimalista gondolkodás megismerése hozta számomra, egy csodálatos pluszt adott az életembe, körülnéztem és elborzadtam mennyi felesleges dolog vesz körül..rájöttem h nincs szükségem olyan sok tárgyra termékre az életembe, csodálom az egyszerű de praktikus dolgokat és a kevesebb több mentalitást.. és bár ez egy folyamat számomra érzem h egyre jobban távolodom a fogyasztói mentalitástól amiben szenvedtem évek óta..ezzel parhuzamosan edeklődöm azero waste iránt de azt hiszem tudatváltozásra lenne szükség..csak a feneketlen fogyasztás megfékezése és új környezet rendező/ barát technológiak segíthetnek csak a Földnek..nem a mosószeren múlik de ha mar mosok legyen non toxic..
2021. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!