Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Férfiak! Szerettek vasalni,...

Férfiak! Szerettek vasalni, főzni?

Figyelt kérdés
Férfiként ezt a két házimunkát nem szeretem, a többi oké. Más hogy van ezzel?

2021. máj. 15. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Főzni igen, vasalni nem.
Vasalni igen, főzni nem.
Mindkettőt szeretem.
Egyiket sem szeretem.
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vasalni még nem próbaltam (nem vagyok amúgy kimondottan férfi, még fiatal vagyok), kicsit félek tőle, de lehet rá szokok arra is.

Főzéssel elvagyok. Törölgetni, felsmosni, porszívózni, sepregetni viszont szeretek. Nem igazán házimunka számomra. Ha unatkozom is akkor is néha ezzel ütöm el az időt, teljesen kikapcsol amúgy.

Szóval, ha olyan párom lesz, aki ezeket utálja majd, nyílván én csinálom majd. Ha nem, akkor is be fogok segíteni, mert szeretem csinálni.

2021. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasalásban nem találok semmilyen élvezetet. Főzésben időnként igen.
2021. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Főzni igen
2021. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindegyiket tudom és csinálom, de egyiket sem "szeretem" igazán. A vasalás nagyon fárasztó tud lenni az egy helyben állás miatt. A szőnyegtisztító takarítógéppel végzett munka igencsak látványos eredményt ad, csak szintén nagyon fárasztó és a közben létrejövő magas páratartalom miatt valóban "izzasztó". A portörlést utálom és feleslegesnek tartom, a kozmikus por mindenképpen leülepszik. Az ablaktisztítás idegesítő, ha mállik a mázolás az ablakkeretről. A stoppolás/varrás szintén megy, de kevés a látszatja. Tulajdonképpen az összes házimunka felesleges, mert a kosz és rendetlenség törvényszerűen újratermelődik, meddő erőfeszítés harcolni ellene.
2021. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vasaltam. Magát a főzést szeretem, csak az azutáni takarítást nem.
2021. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasalni nem szoktam, csak ha muszáj. Főzni sem szeretek, de kifejezettem bajom sincs vele, napi rutin feladat.
2021. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A vasalást és a mosogatást rühellem. Ki is hajítottam azt a kecskelábú felborulós idiótaságot. Ha nagyon kell az asztalon is eudok vasalni egy kis mini vasalódeszkán és az ujjvasalón, de egyébként teljesen értelmetlen hülyeség, időelcseszés. Tisztességesen kell mosni, vállfára kell inget-pólót teregetni, ésszel kell vásárolni és nincs ilyen gond.
2021. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Főzni imádok, a vasalással sincs gondom, de azt általában párom szokta. F
2021. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!