Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lustaság ha egy fiatal pár...

Lustaság ha egy fiatal pár nem főz?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap otthon vannak, főleg otthonról dolgoznak. Nem főznek, hanem minden nap ebédet rendelnek. Ez lustaság, vagy csak így akarnak időt spórolni?

2021. dec. 16. 08:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én meg a bevásárlást házhoz rendelem, de főzök.
2021. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem kapcsol ki a főzés, pont olyan munka, mint kádat sikálni. Szerintem egy-két adagnak időpazarlás nekiállni, több napig viszont nem akarom ugyanazt enni.

Az menüt csak simán megrendelem, 40 percen belül itt van és minden nap azt ehetek, amihez épp kedvem van.

Egy ideje már a bevásárlást is házhoz rendeljük, így nem kell sorban állni meg cipekedni (nincs autónk), és csak az kerül a kosárba, amire szükségünk van.

2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
63%
Én imádok főzni, a bevásárlásra meg úgy szoktam tekinteni, mint edzésre. Hasznos dologgal egybekötött edzés. Van úgy hogy nem is biciklivel, hanem gyalog megyek. Persze van vele munka, de aztán jó érzéssel tölt el, hogy ezt én csináltam, egészséges és finom. Persze megértem, sok embernek nincs erre ideje, nekem is kevesebb lesz.
2022. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!