Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szoktatok főzni?

Miért szoktatok főzni?

Figyelt kérdés
Szóval először életemben megpróbáltam pár hétig főzni, magamnak készíteni a kajámat. Az lenne a kérdésem azoktól akik főznek, hogy miért választják ezt a módot? Sokkal drágábban jött ki mint ez eddigi eteleim amiket rendeltem, rosszabb is volt, unalmasabb is mivel tobb napig kellett ugyanazt enni, és meg időt is vett el, plusz takarítani is kellett utána. Őszintén csak negatívumokat tapasztaltam, de a legrosszabb az, hogy sokkal drágább volt így mintha rendelnem, mert plusz egy kis ilyen kis olyan összetevő stb.. ti hogy vagytok ezzel?

2022. nov. 5. 11:28
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%

Aki olvasni tud, az főzni is megtanul... :)


Azt meg most ne kezdjük már el ált.isk. első osztály szintű matekozással, hogy ha bevásárolsz 25e ft értékben, és abból valamennyit felhasználsz, akkor a kajád NEM ennyibe került....

2022. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok egy profi Szakács, lévén hogy soha az életben nem főztem. Kipróbáltam most de tényleg sokkal szarabb lett mintha bármit rendeltem volna..
2022. nov. 5. 15:40
 13/55 A kérdező kommentje:
Utso: de, annyiba került a kajam, mivel nem mondtam hogy csak ebed volt benne. Hanem vacsora, reggel is aznapra.
2022. nov. 5. 15:41
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

13: írd már le a listát, hogy mit vettél és mennyit...


Hacsak nem angus bélszínt vettél, és kaviárt, KIZÁRT, hogy egy napi kajád 25e ft-ba került....

2022. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Vettem az ebédhez sütőtököt, tökmagot, tejszínt, bacont, sajtot, kenyeret amit melle lehet enni piritva, fokhagymát, zöldfűszeres vajat, és répát, illetve chilit, és meg pár fűszert ami kellett bele. A főételhez vettem gombát, ismet sajtot, tejszínt, szajtszoszt, vajat, petrezselymet vagy mit, tarjat, konzerv kukoricát, tarjat, sonkát, és olasz tésztát illetve olajat.

A vacsorához és a reggelihez friss zöldségeket, avokadot, paradicsomot, paprikát, padlizsánt vettem, csirkemell sonkát, sajtot, sajtkremet, teavajat, és melle két dobozos kávét.

Konkrétan szinte pontosan 25.000 volt két napi kaja. (Mennyiségeket nem írtam, ezt nem fogom tudni fejből bocsi)

2022. nov. 5. 16:34
 16/55 Fárasztó96 ***** válasza:
88%
Azt a krva. Mi a fészkes francot akartál főzni? Mislen csillagos kaját? Szerintem maradj az egyszerü spagetti, fasirt, pörkölt/paprikás stb kajáknál akkor nem utálnál meg egyből főzni.
2022. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
85%

15: ez egy családnyi mennyiség, ha 25e volt.


Nem hinném, hogy mindenből mindent elhasználtál, és bepofoztad.


Mielőtt félreértenéd: marhára nem érdekel, hogy mennyit költesz, ha neked telik rá. Szíved joga.


De ne próbáld már úgy beállítani, hogy egyszemélyre ennyit KELL költeni másfél napra....

2022. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom jártál-e mostanság boltban. A vaj 1000 Ft, a bacon szinten 1000 Ft volt, az olaj 999 és meg sorolhatnám..
2022. nov. 5. 17:10
 19/55 anonim ***** válasza:
82%
18: de ne mondd már, hogy 20 deka vajat elhasználtál egy adag kajába..... plusz még egy liter olajat is...
2022. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Nem, nyilván az olajból maradt. A vajból meg minden másból az összeset beleraktam hátha attól finom lesz.. szar lett.

16; pörköltet sosem csináltam, annak nem igazán mernek nekiállni, nem tudom pontosan hogyan kell

2022. nov. 5. 17:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!