Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szoktatok főzni?

Miért szoktatok főzni?

Figyelt kérdés
Szóval először életemben megpróbáltam pár hétig főzni, magamnak készíteni a kajámat. Az lenne a kérdésem azoktól akik főznek, hogy miért választják ezt a módot? Sokkal drágábban jött ki mint ez eddigi eteleim amiket rendeltem, rosszabb is volt, unalmasabb is mivel tobb napig kellett ugyanazt enni, és meg időt is vett el, plusz takarítani is kellett utána. Őszintén csak negatívumokat tapasztaltam, de a legrosszabb az, hogy sokkal drágább volt így mintha rendelnem, mert plusz egy kis ilyen kis olyan összetevő stb.. ti hogy vagytok ezzel?

2022. nov. 5. 11:28
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
50: olvasni tudsz? Mondom a vajon kívül
2022. nov. 8. 13:01
 52/55 anonim ***** válasza:
Ugyanígy bármit. Amúgy kb 2000 ft egy kis konyhai mérleg. Elég egyszer megvenni, mielőtt félreérted.
2022. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

51: bögréd sincs? kanalad se???


Tele van a net táblázatokkal, hogy X alapanyagból egy evőkanál, egy bögre, egy kiskanál, stb. hány gramm/dkg.


Simán lehet mérleg nélkül is kimérni ennek alapján.


[link]


[link]



Remélem, a szorzás még megy....

2022. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk, 2 felnőtt , egy kiskutya.

Több oka is van annak, hogy főzök.

- olcsóbb mint rendelni( ha nem, valamit nagyon rosszul csinàlsz, vagy kaviárt ettél rákkal meg szarvasgombával

- nem nagyon eszem olyasmit amiről nem tudom mi van benne, miből készült, milyen alapanyagokat használtak. Van ételallergiàm, nem bírja a gyomrom, rosszul leszek az étolajjal készült, illetve ecetet tartalmazó kajáktól + laktóz és fruktózintoleranciám is van.

- nekem semmi bajom a főzéssel, se azzal ha ugyanazt eszem többször. Egyszerű ételeket csinálok csak, nem állok felette, közben bedobok egy mosást, elmosogatok, és megcsinálom a napi házimunkát amikor én vagyok soron. Eleve 3 ebédre való mennyiséget szoktam magamnak főzni külön ( mert én diétázom) , és külön a páromnak is. Így nem kell minden nap főzni, de mégis tudom mit eszem, és anyagilag jobban megéri.

2023. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
mi nem Moon elunk viszont mind a ketten nagyon jol fozunk sutunk akar mas orszagbeli eteleket is. hatalmas fuszergyujtemenyunk es oriasi szakacskonyv es receptgyujtemenyunk van a vilag szinte minden tajarol. Ezert fozunk itthon.
márc. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!