Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szoktatok főzni?

Miért szoktatok főzni?

Figyelt kérdés
Szóval először életemben megpróbáltam pár hétig főzni, magamnak készíteni a kajámat. Az lenne a kérdésem azoktól akik főznek, hogy miért választják ezt a módot? Sokkal drágábban jött ki mint ez eddigi eteleim amiket rendeltem, rosszabb is volt, unalmasabb is mivel tobb napig kellett ugyanazt enni, és meg időt is vett el, plusz takarítani is kellett utána. Őszintén csak negatívumokat tapasztaltam, de a legrosszabb az, hogy sokkal drágább volt így mintha rendelnem, mert plusz egy kis ilyen kis olyan összetevő stb.. ti hogy vagytok ezzel?

2022. nov. 5. 11:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

Lapozz fel egy alapfokú szakásköyvet, vagy nézz amatőr videókat.


Negyedennyiből is totál finom kajákat tudsz csinálni - és akkor nem kell a GYK-n panaszkodnod. :-D

2022. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sose értem az ilyen kérdéseket.


Akik ezeket felteszik mind állami gondozottak voltak? Vagy nincs anyukájuk-nagymamájuk, akiket láttak volna sütni-főzni? Akiket meg lehetne akár telefonon is kérdezni...???


Egyszerűbb siránkozni, hogy jajj nem tudok főzni, és százezrekbe kerül egy hétvégi kaja... :-D

2022. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Szomszéd néni? Tesók? Anyukád? Senki nem tud segíteni, hogy kell főzní? Vegyél egy szakácskönyvet, könyörgöm!
2022. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

" A vajból meg minden másból az összeset beleraktam hátha attól finom lesz."



Hát bakker, aki nem tud elolvasni egy receptleírást.....

Most mit lehet erre mondani??? Szerinted véletlenül vannak MENNYISÉGEK írva a receptekben? :-D

2022. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
24; igen itt kezdődött a baj, hogy megpróbáltam recept nélkül megcsinalni 😀😀 azt hittem csak megnézem mi kell hozza és érzésre belerakom
2022. nov. 5. 17:38
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, közlekedni nem úgy szoktál, hogy "gondolomformán" tartod be a szabályokat, vagy a lámpákat....


:))))))

2022. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Nem, közlekedni nem. De lattam hogy mások is így csináljak, gondoltam nem lesz baj belőle. De szerintem nem is emiatt lett szar, hanem nyers vagy nem is tudom milyen.. de tényleg összehasonlítani sem lehet a rendelt kajakkal
2022. nov. 5. 18:29
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold...


A tizedik-huszadik alkalom utan már rajössz hogyan kell izesiteni...

2022. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 mindentudó99 ***** válasza:
89%
A vaj 1000 forint. Na idág érdemes olvasni tovább nem . Majd ha a megrendel rántotthúsodat az étterem vajban fogja neked megsütni vagy bármihez is vajat használ akkor talán érdemes árakat hasonlítgatni egymáshoz. De ott 100 x használt oljajban vagy zsírban sütnek. Amit százszor ülepítenek és átszűrnek.
2022. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%

Akik, mások, gondolomformán főznek, azok mögött már van jó pár év gyakorlat.


Úgy mar lehet tapasztalatból főzni, sajat otletböl finom kajakat összedobni.

2022. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!