Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért szoktatok főzni?

Miért szoktatok főzni?

Figyelt kérdés
Szóval először életemben megpróbáltam pár hétig főzni, magamnak készíteni a kajámat. Az lenne a kérdésem azoktól akik főznek, hogy miért választják ezt a módot? Sokkal drágábban jött ki mint ez eddigi eteleim amiket rendeltem, rosszabb is volt, unalmasabb is mivel tobb napig kellett ugyanazt enni, és meg időt is vett el, plusz takarítani is kellett utána. Őszintén csak negatívumokat tapasztaltam, de a legrosszabb az, hogy sokkal drágább volt így mintha rendelnem, mert plusz egy kis ilyen kis olyan összetevő stb.. ti hogy vagytok ezzel?

2022. nov. 5. 11:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
57%

Ajánlom neked a Horváth Ilona Szakácskönyvet. Minden alap étel benne van, én is abból tanultam meg főzni. Ne egy bonyolult, haladóknak való ételt akarj főzni mindjárt, hanem egyszerűt. Egy kis gyakorlás után belejössz és meglátod, sokkal finobbakat lehet főzni, mint a rendelt kaja. Én konkrétan még a drága éttermek közt is alig találok olyat, amelyiknek a főztjére azt mondhatom, hogy finom, mert én jobban el tudom készíteni. Sokkal olcsóbb is. Sütikről, tortákról nem is beszélve.

Próbálj meg egy paprikás krumplit, vagy pörköltet. Legegyszerűbbek.

2022. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Koszonom az ajánlást😇
2022. nov. 5. 19:42
 33/55 anonim ***** válasza:
82%

Aki annyira sötét, hogy egy adagnyi kajába beletol 20 deka vajat, me há attó tuti finom lesz, az szerintem menthetetlen.


Bszki, te a sajtos tésztával kezdd, azon a szinten vagy.

2022. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy szar amit főzöl, ha randim dolgokat pakolsz bele mert attól tuti jobb. Meg nem tartasz mennyiségeket. Ez neked főzés?

Meg 25 ezer 1 kajàra? Na ne vicceljél màr.

2022. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
50 ezerből a havi kajám kijön szűkösen, az úgy 90 kajálás, nem 2. Jézus...
2022. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Továbbra is az a kérdésem hogy milyen előnyökkel jár hogy foztok, miért foztok inkább mint rendeltek?🥰
2022. nov. 7. 09:47
 37/55 anonim ***** válasza:
Előző válaszom pont ez volt. Mert 50ezerből nem 2 kaja jön ki, hanem egy havi.
2022. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

36. Továbbra is az a válasz, hogy olcsóbb, finomabb, megbízhatóbb, és a valóban szükséges mennyiség készíthető el. Bónusz, hogy van aki kifejezetten szeret főzni.

Nem is értem, hogy képzeled el, hogy egy profitorientált vállalkozás olcsóbban jobbat tud kihozni, mint ami házilag elkészíthető.

2022. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Mert a rendelés kijön mondjuk napi 10ezerből egész napra, a főzés meg 2500ból. Egyéb kérdés?


Rendelj, ha neked van 300ezred havonta erre. Amúgy környezetszennyező is, egeszségtelen is, es még csak nem is az én ízlésem szerint variálom.

2022. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés is, arról árulkodik hogy a kérdező TROLL.

Nekem senki ne mesélje be, hogy az otthon főzéssel drágában jön ki, mint ha máshonnan rendeli a kaját.

Sok kamu kérdést olvastam már itt, de ez tényleg viszi a pálmát!

2022. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!