Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsi gyerek mellett hogyan...

Kicsi gyerek mellett hogyan csillog a haz nalatok asszonyok?

Figyelt kérdés

3 evessel vagyok itthon, reggel kaosz van a hazban, neki allok takaritani elkeszulok es ra par orara minden ismet szetdobalva, osszemocskolva.

Mar nagyon unom. Amugy ae szeretek takaritani. Fozes vegen mar semmi erom osszepakolni elmosogatni elpakolni felmosni felsopoeni. Tudom, hogy ugy az igazi es akkor nem torlodik fel. De orulok ha megfozok es vegre leulhetek.

Valami tipp?


2018. jún. 13. 10:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ezt a bezzeganyak altali egymasra ugatast el se olvasom. Szep napot.
2018. jún. 18. 10:06
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
A lábadat ellenőrizd, hogy kinőtt-e, ugyanezt tükörben a fejeddel, aztán minden adott, hogy eldöntsd: vajon visszavihetnél-e mindent a helyére használat után? A többi tényleg napi félóra.
2018. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
65%
Mi az, hogy asszonyok??? Hol élsz te? Az asszony egy rendkívül megalázó megnevezése a férjes nőknek...
2018. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk kicsi a ház, 60 m2.. mi 6-kor kelünk, gyorsan átöltöztetem a csöppet, átpelenkázom, megcsinálom a tápszerét és utána megkávézom én is, párom is, ha itthon van. Ma pl ment fizikai felmérőre, így 5-kor keltünk. Mihelyst elment, csöppemnek bekapcsoltam a laptopot és beraktam a Bogyó és Babócát, ami 1 órás és teljesen leköti. Azalatt én elmosogattam, letöröltem a munkapultot, az asztalt, beágyaztam, összeszedtem a szemetet, felsöpörtem és felmostam. Rend és tisztaság van nálunk, igaz nemrégiben volt itt barátnőm, akinek segítségével nagytakarítást csináltunk egy kis borozgatás mellett. Úgy kell elképzelni, hogy ő lepucolta a tűzhelyet és a csempét a főzőfülkében, én a fürdőt pucoltam ki mikor aludt a gyerkőc és közben megittunk egy-egy pohár boroskólát. Mivel dolgoztunk, ezért nem rúgtunk be. A végén ő felsepert és felmosott, kint elszívott egy cigit, beszélgettünk amíg felszáradt :) Megint vagy 2 hétig nem kell a nagytakarítással foglalkozni. Akkor lejön újra és megcsináljuk még egyszer :) Főzni ma később főzök, mert férjem hoz majd a boltból répát és gombát, csinálok bakonyi betyárlevest sajtos pogácsával. Ezt a délutáni alvásánál. Holnap nem kell sem takarítani, sem főzni, így amikor alszik 1 órát, a kertben leszek, ugyanis még be kell fejeznem a másodvetést (ültettem eddig tegnap 5 bokor főzőtököt, 1 bokor patiszont és még maradt patiszon magom, padlizsánom, sütőtököm, ki kell eggyelnem a paradicsomokat, felkarózni, a másik parcellába elültetni a zöldbabot és a céklát, még 3 tő uborkát ill a szomszéd kutyáit is én etetem, a sajátjaim mellett, hozzájuk is át fog kelleni menni ráadásul beígértem nekik, hogy kitakarítom nagyjából a kenneljüket. Szóval valahogy így :) Alvásidőben, beosztással :)
2018. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!