Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukám miért annyira rendetlen?

Anyukám miért annyira rendetlen?

Figyelt kérdés

21 vagyok egyetemista és úgy alakult,hogy külön költöztem a szüleimtől,vettem egy 1 szobás picike lakást. (Anyukám külföldön él)

A lakásom hófehér,minden vadiúj, hetente nagytakarítok,napi porszívózás,felmosás stb.

Anyukám jött hozzám 2 hétre és nálam volt végig.

1 hétig takarítottam utána.

Katasztrófálisan rendetlen, mindent mocskosan hagy maga után és leszólt ha véletlenül rá mertem szólni.

Mitől lesz egy közel 50 éve snő ennyire igémytelen a környezetére?

Kiskoromban sem volt soha tisztaság...


2018. nov. 6. 13:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem a lakásvásárlásról volt szó ,hihetetlen hogy még ebbea kérdésbe is bele kell kötni,irigykedni...
2018. nov. 6. 21:10
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Drága Kérdező!

Ha esetleg rám gondoltál, mint irigykedőre, akkor elmesélném neked, Budapesten a Belvárosban van egy magam által vásárolt 127 m2-es lakásom, Pest megye nem túl olcsó részén egy magam által vásárolt kétszintes házam és a Balatonnál egy 40 m2-es, magam által vásárolt nyaralóm.

Ha kétségeid vannak, privátban megadom neked az összesnek a címét, utánanézhetsz (Ügyfélkapun 5 perc) hogy hazudok e! Szívességet tennél, ha megtennéd! Hát ennyit kislány az irigységről, a kis kusztliddal kapcsolatban.

Mindösszesen szerettem volna felhívni a figyelmedet valamire, ami nagyon furán jött le, de tudod mit? ... nem érdekel, nem az én életem és nem az én gyerekem vagy!

További jó porszívózást!:)

2018. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

12

Sem az esetleges életkorod, sem az esetleges anyagi javaid nem jogosítanak fel arra, hogy egy másik felnőtt embert ilyen lekezelően leossz a vélt erkölcsi magaslatodról.


Örülök, hogy segíthettem abban, hogy ebben az életkorban végre "jobb emberré válhass. Mert nem a" másik ember fölényes kioktatásától és az önteltségtől leszel az!

2018. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!