Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vélemények így kép alapján...

Vélemények így kép alapján erről az ingatlanról?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolok itt képek alapján a szerkezeti állapotra. A garázs közepét tartó "oszlop" eléggé össze vissza lett felrakva nem? Mintha nem annyira lenne egyben ez a ház.


2019. okt. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ezt még egy alkoholista, analfabéta, román brigád is kikérné magának!


Nagyon tré!

2019. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
Oda kell menni egy hozzáertővel. Egy két kép alapján nem lehet eldönteni.
2019. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Az az oszlop elég gáz, úgy látom a tető is hullámos itt-ott.

Tényleg vigyél IGAZI szakértőt, mert a látottak alapján még az is lehet, hogy hónaljig vizesedni fog.

... de az is lehet, hogy csak ennyi az összes hibája és baromi jó vétel.(?)

Szakértő! Ezen ne spórolj, nem elég egy kőműves haver!

2019. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Garázs közepén tartóoszlop? Megsúgom, hogy az csak az áthidalót tartja kötésig. Ez a fajta áthidaló terhelést csak húzásra képes felvenni, ezért kell felfalazni rá és terhelést csak a kötés után adni rá. Na ezért van aládúcolva. Megnyugtatlak az nem fog ott maradni. De hogy Borsodban egy szerkezetkész ház 12 Milláért nem jó vétel az szerintem majdnem biztos. Hogy az eladónak mennyibe került az egy dolog. Hogy mennyire van rá fizetőképes kereslet az egy másik. De gondolom úgy van vele, hogy amíg van lószar van rá veréb is.
2019. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy nagyot akart a szarka és nem bírta a farka.
2019. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" A garázs közepét tartó "oszlop" eléggé össze vissza lett felrakva nem?"


Szerinted az ott fog maradni a bejárat közepén???

Tényleg hívjál egy szakértőt, ha csak ennyire futja...

2019. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szakértőt illik vinni, tényleg nem vagyok építész, de veréb se. De azért nem kell leugatni... És azt is tudom hogy sokba kerül annyiért, bőven sokba... A szomszédos Tokajban lenne kettő is, igaz azok régiek de szintén van bennük anyag, és kevesebbe kerülnek. Kb. 6.5-7 millió amit megérzésem szerint még azért megér (ha jó állapotú).


Vagy két éve közeli Szabolcsi kis faluban hasonló állapotú, csak kisebb szerkezetkész ház került valami 5.5-be, ha jól tudom az el is kelt.

2019. okt. 29. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért megéri, ha szerkezetileg ok. Ez kb 8-10millióból kulcsrakész lesz
2019. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!