Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi lesz az ingatlanárakkal?

Mi lesz az ingatlanárakkal?

Figyelt kérdés
Eléggé elszálltak az árak, de sokan mondják, hogy ennek vége. Szegeden legolcsóbban nagyjából 530eFt/nm árban lehet lakást vásárolni kulcsrakészen, de a jövőben, ha vége az 5%-os áfának mi lesz? Nem tudom elkézleni, hogy további 20%-ot fog emelkedni. Szerintetek mi várható? Most érdemes lakást még venni, vagy már kár reckírozni? Panellakások ára tényleg a béka segge alá fog zuhanni?

#panellakás #ingatlanár #panellakás ár
2019. nov. 22. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20: Tudnál esetleg linkelni az ingatlan árak emelkedéséhez hasonló görbét a jövedelmek esetében?

Az egész egy klasszikus lufi, a családtámogatási hitelek szépen beépültek az árakba, ennek van most vége, miért olyan nehéz elhinni, úgy, hogy a felére zuhant vissza a kereslet?

2019. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én megértem.


Mennyi volt egy kg csirkemell 2003ban?


Mindennek emelkedett az ára, akkor az egész gazdaság és kereskedelm egy lufi lenne? Benzin 250 Ft volt most 390. Stb


Ezt károgják a veszmadarak itt évek óta, és lásd, nem jött be nekik

2019. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mindegy is, jó áron eladtam, vettem is helyette egy kisebb lakást és egy vidéki házat. Ezt nem tudtam volna megtenni az ingatlan "lufi" előtt.
2019. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

23: Nagyszerű, meg is adtad a magyarázatot a probléma egyik forrására, most az van, hogy mindenki 5000 forint felett akarja eladni a csirkemellet, mert látják, hogy más is el tudta adni ennyiért. Csak éppen már nem veszi senki, a fizetőképes kereslet elfogyott.


Egyébként nem károgás van, nyilván soha nem fordult még elő ilyen, az is egészséges fejlődés, hogy felére esik vissza az adás-vételek száma Budapesten.


[link]

2019. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!