Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladnád a termőfölded azért,...

Eladnád a termőfölded azért, hogy megvedd a szomszéd házát?

Figyelt kérdés

Eladó a szomszéd ház, meg tudnánk venni ha eladnánk a földünkwt. Most ki van adva, de meg akarják venni. Így van évi több mint 1m bevételünk ami nem rossz. Viszont ha eladnánk értelem szerűen nem lenne.


Nagyon parázunk, hogy valami retek veszi meg a szomszéd házát és nem lenne nyugtunk, egy szutyok sincs a környéken már, volt egy az bordélyt működtetett, szólt a fajtaspecifikus zene, undorító volt, ja éa autó rongálások is voltak. Nem szeretnék nyáron szabadulóbulira ébredni. Viszont akkor ha megvennénk nem maradna pénz csak lenne egy fölös ház. Másik indok, ha megveszik és úgy van akkor megbontják a mi falunk is leomlik mert anno meg lett beszélve, hogy a szárazkapu miatt a tartófalunk megbontásával a szomszéd ház fala lesz a tartófal (vagy valahogy így) és mind a ketten a saját udvarunkra be tudunk állni Kispolszkinál szélesebb autóval.


Ha bontják a falunknak kampó. Az megint költség, és most nincs rá 4 -5-6 milliónk.


Egyszerű család vagyunk, eü-s postás meg sofőr.. annyi , hogy nálunk demokrácia van és Anya eladná a földet mert fél a retkektöl, Apa nem, rajtam áll a dolog, csak én meg nem adnék el földet, elég begyöpösödött vagyok, eddig soha nem adtam el semmit, mert amit eladok az már nem az enyém és lehet jól jönne x év múlva.


2020. márc. 29. 03:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A házat is ki lehet adni, és abból is lehet fix bevételed, csak jól kell megválasztani a bérlőt.
2020. márc. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen környéken vagytok, mennyiért lehet kiadni? Az esetleg nem megoldás, hogy megveszitek hitelre, hátha ki lehetne min. annyiért adni, mint a törlesztőrészlet?
2020. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Az 1 millió éves bevétel a földből az 15-20 hektár éves bérleti díja. 15-20 hektár ára 35-40 millió. Ebből, eladás esetén , ha nem maradna semmi pénz a ház megvétele után azt kétlem, de Te tudod. Én eladnám a földet és a házat is és vennék egy jobb minőségű házat egy ilyen tákolmány helyett.
2020. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 mindentudó99 ***** válasza:
37%
A föld a legjobb befektetés. Nem adnám el.
2020. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
#3-as vagyok, én sem adnám el, ha rendes helyen laknék.
2020. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#5

Azért azon a "rendes helyen" biztos van még eladó ház, nem csak olyan, ahol ha a szomszéd átalakít valamit, ledől az én házam.

A nehezebbik kérdés, hogy ilyen feltételekkel egyáltalán el tudná e adni?

Ha megmondja, akkor a kutya nem veszi meg, ha nem mondja meg, utólag leperlik még a gatyáját is.

2020. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha én lennék ilyen kiszolgáltatott helyzetben, hogy a szomszéd ház tartja az én házam, egyetlen percet nem gondolkoznék a megvásárlásán, sőt egyenesen szükséglet!

Utána ki kell adni - azt a személyt már megválogathatjátok - és településtől függően lehet, hogy behozná azt az éves 1 milliót.

De ha egy fillér hasznot sem hozna, nem merném nem megvenni!

2020. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Megyeszékhely belváros, kerttel meg tényleg jó környék , itt születtem, nem szeretnék elmenni, meg senki sem :). Csak a szomszéd megy vissza Franciaországba és kell neki lakásra.


Havi. 120 ezerért most meg a jövőt nézve senki nem venné ki, a föld meg fix .


De amúgy milyen jól kimatekoztad a 15-20 hektárt, mondjuk 23 ,de csak ámulok. :)

2020. márc. 29. 12:06
 9/24 A kérdező kommentje:
Hiteles dolog jó ötlet, csak nem adnának 25 milliót , meg most hal be a piac. Valami 20 évig kellene kiadni aztán egy öltönyös pár is lehet egy tróger. Pont ez az, nem bízok senkibe ha pénzről van szó.
2020. márc. 29. 12:08
 10/24 anonim ***** válasza:
ha 25m akkor azért kicsi az esély a komoly putrisra azok 2.7m vagy mostanában 5m körül vásárolnak
2020. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!