Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladnád a termőfölded azért,...

Eladnád a termőfölded azért, hogy megvedd a szomszéd házát?

Figyelt kérdés

Eladó a szomszéd ház, meg tudnánk venni ha eladnánk a földünkwt. Most ki van adva, de meg akarják venni. Így van évi több mint 1m bevételünk ami nem rossz. Viszont ha eladnánk értelem szerűen nem lenne.


Nagyon parázunk, hogy valami retek veszi meg a szomszéd házát és nem lenne nyugtunk, egy szutyok sincs a környéken már, volt egy az bordélyt működtetett, szólt a fajtaspecifikus zene, undorító volt, ja éa autó rongálások is voltak. Nem szeretnék nyáron szabadulóbulira ébredni. Viszont akkor ha megvennénk nem maradna pénz csak lenne egy fölös ház. Másik indok, ha megveszik és úgy van akkor megbontják a mi falunk is leomlik mert anno meg lett beszélve, hogy a szárazkapu miatt a tartófalunk megbontásával a szomszéd ház fala lesz a tartófal (vagy valahogy így) és mind a ketten a saját udvarunkra be tudunk állni Kispolszkinál szélesebb autóval.


Ha bontják a falunknak kampó. Az megint költség, és most nincs rá 4 -5-6 milliónk.


Egyszerű család vagyunk, eü-s postás meg sofőr.. annyi , hogy nálunk demokrácia van és Anya eladná a földet mert fél a retkektöl, Apa nem, rajtam áll a dolog, csak én meg nem adnék el földet, elég begyöpösödött vagyok, eddig soha nem adtam el semmit, mert amit eladok az már nem az enyém és lehet jól jönne x év múlva.


2020. márc. 29. 03:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Sajna nem. Prostikból meg védelmi pénzekből megszedik magukat. Szegeden egy nagyon jó kis csöndes utcát gyaláztak így meg, rendes emberek mellé bejöttek és van a feljelentgetés meg a " ehkaplak te gyász " szintű szöveg, volt, hogy a kukásautó nem tudott bemenni mert a út közepén parkolt le a 15 éves srác a S Mercivel, igen, 15 éves... és bárcsak hazudnék.


Ettől félek naaagyon. Persze ,elfogadás meg miegymás az a megoldás, de én ilyen begyöpösödött vagyok.

2020. márc. 29. 13:18
 12/24 anonim ***** válasza:
csak a környékünkön 2.7m , 5m putrisok vannak . akkor nincs más megoldás csak a föld eladása mert jó dolog a cigány csak a mindennapi bulik kicsit fárasztóak
2020. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 mindentudó99 ***** válasza:
Egy jó tanács kérdező. Gyorsan tárgyald újra a földbérletet. Ennyi földért az egy milla kevés. Az eus földalapú támogatást kérem bérletbe. Eu a szokás felénk.( alföld) Az hektáronlént évente 80 ezer forint. 24 hektár majdnem 2 milla járna.
2020. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mindentudó99 ***** válasza:
De beajánlottak már 90 ezret is hektárjáért
2020. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Most emeljük mi is, monda a bérlő, hogy oké, olyan 1.6 lesz, de közepesen jó föld, Balaton alatt van a placc.
2020. márc. 29. 14:57
 16/24 anonim ***** válasza:

Megtehetitek, hogy eladjátok a földet, megveszitek a házat, majd eladjátok a házat (valakinek, aki nem roma), majd a rajta kapott pénzen visszaveszitek a földet (vagy vesztek valami földet máshol).


Mondjuk most a vírus miatt nehezebb ingatlant eladni és komoly esésre számítok, tehát ez lehet nem a legjobb taktika.

2020. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Igen, átgondoltam, az lesz, hogy inkább hangszigetelés lesz és semmi eladás. Meg kamerarendszer a ház körül, a mostaninál komolyabb.



Köszi a válaszokat.

2020. márc. 29. 16:36
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha van évi 1 milliód földbérletből, akkor miért nem hitelre veszed meg a házat? A bérleti díjból tudod törleszteni.
2020. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez egy jó ötlet.
2020. márc. 29. 21:13
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
azért nem vásárolom körbe a szomszédokat, mert félek ki költözik oda :D
2020. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!