Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen ingatlanvásárlási...

Milyen ingatlanvásárlási támogatások vannak egyedülálló nő számára?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Szeretnék egyedül lakást vagy házat venni, de csak olyan kedvezményeket, pályázatokat találtam eddig, ahol házasságban kell lennem vagy legyen minimum 1 gyerekem, de inkább több. Egyelőre magamnak szeretném és elég elkeserítő, hogy a jelenlehi feltételekkel nem találok semmilyen pályázatot. Lehet kedvezményes vagy akár vissza nem térítendő. Ötleteket szívesen fogadnék 🙂

2020. szept. 11. 20:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
A feminizmus biztos nem tehet erről.
2023. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyedül tiéd az egész fizetésed,ez szuper! Csak azt kell eldönteni mire költöd. Ez óriási szabadság. Hát élj vele okosan. Én hitelre vettem lakást, te is megteheted, csak azt kell eldönteni mik azok a dolgok amik nélkül lehet élni. Az olcsóbb élelmiszer sem rosszabb mint a drága. Hát így.
jan. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!