Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem gondolják azt az eladók,...

Nem gondolják azt az eladók, hogy elsősorban a környéket vesszük meg, és utána a lakást? Mégis csak a lakást fenykepezik milyen csilli villi. Egy utcát nem képesek a hirdetésben odaírni, vagy ha igen, sokra megyek vele, mert olyan hosszú utca...

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne példálózzak a Rózsadombbal? Az egy értékálló környék.


Hiába veszel szép lakást ha nincs lift rossz a környék...

2021. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Leírtam, környéket ÉS állapotot veszek, kár kiforgatni a dolgokat, hogy nincs lift... Olyat meg sem nézek.
2021. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanosokon kívül szerintem sok eladó sem akarja, hogy a szomszédjai tudják, hogy árulja a lakást. De ha ismered a környéket, vagy tudod az utcát, akkor már egy ház fotójából egy kilátásfotóból megmondod akár azt is, melyik házról van szó.
2021. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlanosok azért nem írják oda, nehogy megkerüljék őket. Magánszemélyként meg hát para a pontos lakcímed és telefonszámod posztolni.
2021. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
43%
Mi pontos címmel találtunk gyorsan készpénzes vevőt aki szinte minimálisat alkudott. Szóval érdemes bízni és nem aggódni. Ha az ember bizalmatlan és titkolózik az egy vevő számára se pozitív.
2021. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem írják ki, mert akkor hivatlanul mennének házat nézni sokan.


Én is hirdetek, ki van írva a hirdetés legelejére hogy belülről csak egyeztetett időpontban tekinthető meg.

Ehhez képest volt már hogy reggel fél 6kor becsöngettek hogy bejönnének megnézni. Pizsomában mentem ki elküldeni őket. Fel volt háborodva apjok, hogy már többször is járt erre de nem nyitott neki senki ajtót. (biztos egész nap otthon kellene ülnöm)

...És ez nem egyedi eset.

Elég pofátlan dolognak tartom. Mi van amúgy ha épp fürdök, vagy szexelek? Megtehetem, elvégre nem vártam senkit se hogy jön. Na meg ha egyedül vagyok otthon, nem fogok beengedni egy csapat jöttmentet aki csak úgy random beállít. Se a nevüket, semmi adatukat nem tudom.

Voltak már gyanús alakok, ki tudja milyen nemi erőszakoló tolvajok az ilyenek.

Egy normális ember ráír a hirdetésre, vagy telefonál, nem csak úgy pofátlanul megjelenik.


A környék meg változhat. Nagyanyám 3 éve költözött egy szép környékre, nyugodt, normális szonszédok voltak akkor.

Azóta szinte full C kategóriás hely, 4x törtek már be hozzá.

Semmi sem garantálja hogy jó környéken veszel, és az is marad.

2021. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
24%
Azért egy környék leromlására mindig vannak jelek. Itt a városban eléggé be van betonozva: buda jó, pest nem :).
2021. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég kevés ember van, aki lefényképezi a cuccait, aztán megadja a pontos házszámot is...
2021. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
14%

Pedig gáz ha csak utcát adsz meg és azt se tudja melyik házról van szó.


KÉrdés hogy eladni akarsz e valamit vagy csak hirdetni. Ha valaki pénzt akar mert költözni akar vagy bármi akkor az minden infot megoszt. Csak komoly vevők jöttek hozzánk is 3-4 és abból 2 ajánlat is volt. Ha meg kevés infot adsz meg mindenféle emberek jönnek akiknek nem felel meg a ház stb.! Így meg csak az jön aki ide akart költözni!

2021. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Minden eladó pontos címmel hirdet, a közvetítők hirdetnek titkolózva.
2021. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!