Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem gondolják azt az eladók,...

Nem gondolják azt az eladók, hogy elsősorban a környéket vesszük meg, és utána a lakást? Mégis csak a lakást fenykepezik milyen csilli villi. Egy utcát nem képesek a hirdetésben odaírni, vagy ha igen, sokra megyek vele, mert olyan hosszú utca...

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:10
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok, igen nagyon zajos, nem hallom a tv-t ha nyitva van az ablak :( Ez az egyik dolog, de a másik meg a tömeg. A lift nálunk megállás nélkül jár. Nem lehet egykönnyen ki-be járni. Meg egy évben eláztat a felső szomszéd. Van hogy 5 perc is mire jön a lift. Sok az idős ember, totyognak. De szép tiszta a lépcsőház, lakók barátságosak. Arra keresgettem én is a Hunor utca környékén. Hunor utca, Kunigunda, Berend. De nem találtam lakást. Még keresgetek itt a 3-ban. Szóba jöhet még vörösvári úti Spar mögötti lakótelep, vagy a szentlélek tér mögötti terület, esetleg Pók utcai ltp. De a legjobb lenne a Bécsi út mentén találni vmit. Ami átnyúlik már a II. kerületbe. Nem akarok lakótelepen lakni :( Azért vicces hogy pont itt laksz :)))
2021. márc. 20. 12:47
 42/42 anonim ***** válasza:
írok privátot hátha válaszolsz : ))
2021. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!