Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház eladások mizéria? (Hosszú...

Ház eladások mizéria? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annak ellenére, hogy tudom, hogy hosszú történet, igyekszem röviden leírni. Szóval, Ausztriában akartam menni 2014-ben, mert anyám az idegeimre ment. Sok betegsége volt plusz apámat is engem is kicsinált. A duzzogások, a sértődések, az ordibálások minden. Engem anyám tett pánikbetegé, neki akart menni a szembejövő kamionnak. No de ez régen volt. Legalább 23éve.Kezeletlen pánikbeteg voltam plusz agórafóbia. Most ugyanez a helyzet. 2015 Ben mondtam apámnak,hogy költözzünk el innen. Nem! Ezt a házat ő építette. Lényeg a lényeg most megérintette a Szentlélek akkor, amikor már én is elhíztam a nyugtatóktól, most amikor 150kilós vagyok, most amikor pánikbetegség mellé újra betársult az agórafóbia, most amikor minden rokonságunkat elmart Na most adjuk el a házat! Értitek?! Lassan 3.éve nem hagytam el a falut, de most adjuk el a házat. Plusz, amint el kell a ház, én ne menjek vele.... És oda költözik a növérem falujába, de velem meg az lesz ami... És most adjuk el a házat... Most?! 5éve rám kellett volna hallgatnia, de nem. 5 elvesztegetett év. Én meg mondtam, hogy fizessen ki a házból és lelépek. Ki is tudott volna fizetni,de mivel én elmondtam hogy tőzsdézni szeretnék és megforgatni a pénzt, na naaaa akkor nem adom oda! Ilyen apám van! Te mit tennél?



2020. aug. 15. 08:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Ja az ki felejtettem, hogy van egy sérv a köldököm felett, és lényegében amíg az meg nincsen műtve nem hinném hogy bármilyen alkalmasságin át mennék. Plusz ebből a faluból is ki kellene szabadulni... De még utána is hova menjek?! A rokonokat leépítette.
2020. aug. 15. 09:00
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
És, mi a kérdés??? Mi az, hogy fizessen ki a házból? Az apád? Abból a házból, amit ő épített? Milyen alapon?
2020. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%

Te egy felnőtt ember vagy. Hogy lehet tulajdonrészed egyáltalán a házból, ha apád építette, és mindkét szülőd él? Mit fizessen ki?


Ha Te 6 éve Ausztriába akartál költözni, akkor minimum 24 éves vagy. Miből élsz?


Értem apukádat, hogy egy otthon tespedő 150 kilós felnőtt férfit nem akar eltartani egyedül. Jól megverte a sors anyukáddal és veled. Menekülni próbál, nyugtot tőletek. Élni a saját életét. Ez olyan fontos neki, hogy inkább eladná a maga által épített házat is. Nem akarja az általad megtestesített koloncot a nyakába életfogytig.


Elhiszem, hogy beteg vagy. De ő nem biztos. Ő csak azt látja, hogy lusta élősködő naplopó vagy.


Szedd össze magad! Menj dolgozni! A köldöksérv nem akadály. Csak kifogás. Költözz el és tartsd el magad!

2020. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%

Kifogás kifogás hátán, de a markod azért tartod. Igaza van 3-asnak, szerencsétlen apad csak menekülne, teljes joggal.


Kezdj el fogyókúrázni, kezeltesd a sérved és vállalj felelősséget az életedért.

2020. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim válasza:
93%

A történet nem hosszú, hanem egy nagy katyvasz.

Miért nem mentél egyedül Ausztriába? Fogni kellett volna a kezed?

Össze-vissza zagyválsz. Felnőtt vagy, a saját sorsodért vagy már felelős. Ha annyira tönkretett anyád, miért nem léptél le? A sérvedet miért nem műtetted már meg? Mi a francra vársz?

2020. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%

Rendbe kell szedted magad, ennyi. Tudom most jön 20 milliárd kifogás, hogy mi miért nem működik. Elő kell magad jegyeztetni sérv műtétre, addig is munkát keresni, takarítani mosogatni sok helyen feketén is felvesznek tehát nem kell alkalmassági. Műtét után jöhet a jobb munkahely. Le kell fogyni, ha szükségét érzed elmenni pszihologushoz.

Valahova költöznöd kell, h nem a híd alá akarsz, akkor jobb lenne ennek nekiállni. Nem is értem miért vár sajnálatot egy felnőtt ember, ennél sokkal komolyabb egészségügyi problémával is dolgoznak emberek.

2020. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim válasza:
92%
Azta. Mi a kérdés? Én elcseszett életek halmazát látom itt a kérdés kifejtésében, veled pedig ezek alapján mocsok nehéz együttérezni. Elméletileg felnőtt embernek kéne, hogy legyél, de az alapján hogy írod, hogy hány évig vártál erre meg arra... basszus, te miért nem mentél el onnan már jó rég óta? Minden második mondatot mások hibáztatása a TE problémáidért! Már bocs, de ha ennyire rossz volt otthon, el lehetett volna menni. írtad, hogy külföldre akartál menni, de nem mentél. Kétlem, hogy bezártak volna a pincébe, hogy 150 kilósra zabáld magad....szóval miért is mások a hibásak azért, hogy nem kezdtél az életeddel valamit?
2020. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%
Most apád a rossz, vagy anyád? Szóval mindenki bunkó, csak te vagy helikopter. A ház gondolom a szüleidé, ők döntenek az áráról is. Örökké nem támaszkodhatsz a szüleidre, tervezgesd a jövődet és állj a saját lábadra. Ha mindenki csak árt neked, most megmutathatod, mire vagy képes egyedül.
2020. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%
Azon kívül, hogy mindenkit hibáztatsz azért, mert egy csődtömeg vagy, aki tenni nem képes semmit, csak hisztizni, van valami értelme a kérdésednek? A hàz amúgy kié?
2020. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
83%

Miert nem mentel ki Ausztriaba? Miert kellett oda Apad?

Ha o epitette a hatat, akkor o dont es jogos, ha nem szeretne latni, ahogy elete munkaja eluszik...

A tozsdehez erteni kell..ha pedig ennyire nem tudsz onallosulni (az irasod alapjan) es donteseket hozni, akkor Apadnak adok igazat.


Nem vagy megbilincselve, lehet menni..

2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!