Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem gondolják azt az eladók,...

Nem gondolják azt az eladók, hogy elsősorban a környéket vesszük meg, és utána a lakást? Mégis csak a lakást fenykepezik milyen csilli villi. Egy utcát nem képesek a hirdetésben odaírni, vagy ha igen, sokra megyek vele, mert olyan hosszú utca...

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A kérdező utolsó kommentjéhez hasonló megjegyzések miatt nem írom ki, hogy hol... Egyébként egy nem felkapott kertvárosban vettünk, teljesen biztonságos rész, de véleményem szerint az ilyen sztereotípiák miatt nem gondolják az emberek, hogy milyen jó is ott lakni és biztonságosabb, mint egy vidéki kisváros, vagy egy utóbbi években brutálisan felkapott kertvárosi telep, ahol mindennapos probléma a kertből lopás...


Ui.: Egy barátom lakott a József Attila lakótelepen régebben, nagyon szuper lakásban és anno én vettem volna ott lakást, ha lett volna rá pénzem. Itt már előfordult, hogy fikázó komment szólt a JALT-ról (de lehet mindig csak te vagy) fogalmam sincs, hogy mitől olyan gáz, nekem nagyon tetszik. Késői órákon is voltam ott, szerintem nagyon jó hely egy fiatalnak, nagyon jó helyen is van. Semmi köze a Havannához, de az árain is látszik... Szóval nem értem miról beszélsz.

2021. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
24%
a józsef attila lakótelep borzalmas
2021. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Oké, én szerintem 4-5 éve voltam arra utoljára. A borzalmas jelzőn és a nem mennék ki sötétedés után megjegyzésen tóúl van valami konkrét oka? Őszintén érdekel, mert én mindig nagyon jól éreztem ott magam, nem tudom mikor lett lepukkant vagy ha már akkor is az volt, mikor közelebbről ismertem, akkor miért nem vettem észre? Milyenek az ottani tapasztalatok?
2021. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
#31. de legyszi írd ki, csak beszélgetünk. Én nem ítélkezem
2021. márc. 19. 20:50
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt aki telefonon nem akarta megadni a címet... Elmebetegek ezek, mégis hogy nézném meg ha a címet se tudom.
2021. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a József Attila lakótelep rendben van de sajnos ha az ember nem autóval közlekedik és a környező részeket is 'használja', akkor nem az igazi. Egyet írok csak: Ecseri úti metrómegálló :(
2021. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
na nekem is ez a bajom, a környező területek amin átmegyek. Lehet hogy jó a Béke tér környéke de amíg eljutok oda lepra környéken kell átmenni. A József Attila tényleg jó. Egy szó mint száz meggyoztetek hogy Budán nézelődjek
2021. márc. 20. 09:20
 38/42 anonim ***** válasza:

Buda jobb de ott sem esik hasra már az ember. Én most vettem ott egy lakást és most fogok költözni pár hónap múlva.

Már szoktatom magam :). Ez Óbudán van jó környéken de mivel lakótelep, vannak arcok. De messze nem olyan fenyegető az egész mint az Ecseri meg ezek...

Annyi a lényeg, hogy el kell vonatkoztatni. De sajnos ha a lakóközösség nem okés akkor az nagyon lehúz egy amúgy szép részt is...

Merre nézelődsz? A JAL nagyon jó árban de ha valami jó árban ott mindig kilóg a lóláb...

2021. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
én is Óbudán lakom jelenleg. Saját lakás. Vagyis anyukamé, de ő elköltözött. De szeretnék egy sajatot. Tényleg jó itt lakni, de a Vorosvari úti cikkcakk házak mögött vannak arcok, megfélemlítő mondatok. Meg az 1-es villamos is. Mindig van egy bolond vagy rühes hajléktalan
2021. márc. 20. 09:44
 40/42 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy? Nagymamám és a nővérem is a Vörösvári úton lakott sokáig, de az övék a Vörösvárira nézett ezért zajos volt. Amúgy nagyon szerették :).


Én kicsit fentebb találtam Veder-Szellő-Raktár utcai házsoroknál, jóval csendesebb.

Ismered azt a részt? Én most is onnan jövök szerintem nincsenek 'arcok', vagy csak én vagyok túl elnéző ?

A Berend utca is nagyon tetszett ,kis mellék utca de ott nincs lift a házakban...szerintem ez értékcsökkentő tényező.

2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!