Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem gondolják azt az eladók,...

Nem gondolják azt az eladók, hogy elsősorban a környéket vesszük meg, és utána a lakást? Mégis csak a lakást fenykepezik milyen csilli villi. Egy utcát nem képesek a hirdetésben odaírni, vagy ha igen, sokra megyek vele, mert olyan hosszú utca...

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
19%

20-as írja jól. Ha nem írod ki hol van az gyanús. Ott nem szokták még kiírni ahol rossz hírű az utca, nagyon zajos stb.!


És ha kiírod a házszámot ennyire nem kell félni. Lehet vidéken ahol 2 utca van necces, de a városban 2 millióan lakunk. Ki se jön valaki ha nem tudja hol van.

Az emberek környék és ház alapján döntenek nem lakás alapján.

2021. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy a lakóparkokat le tudják fényképezni. És különben sem kell megadni hogy konkrétan a IV/2-es lakást. csak hogy hol van az épület. Meg nekem közlekedésileg sem mindegy.
2021. márc. 19. 12:44
 23/42 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan, utca házszám, ennyi. Vicces hogy titkolni kell ha elakarod adni. Sőt mi táblát is tettünk ki. Sokat nem ér mert manapság a google-on keresnek de elvárható.


Nekem volt olyan aki nem akarta telefonon elárulni hogy hol van, mondtam is neki hogy akkor ez nem komoly hirdetés ugye?


Én amúgy úgy kerestem lakást hogy cédulákat helyeztem el házakban. Igen ezt ingatlanosok is szokták sajnos.

2021. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
jaj ne is mondd. mindig tele a postaládánk :)))
2021. márc. 19. 13:07
 25/42 anonim ***** válasza:
90%

Jó, én megértem, hogy valaki nem mer pontos címet megadni, mert mondjuk nem a hirdetett házban él és fél hogy betörnek. (Mondjuk rohadtul érdekelne, hogy ilyen esetben mit félt, mit visznek el? A falakat?)

De akkor a nagyon-nagyon hosszú utcák esetében miért nem lehet olyat kiírni, hogy a Kutyafüle utcán van a lakás, a Kutyafüle és a Macskatöke és a Kutyafüle és a Majomvalaga utca sarkai között?

2021. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%

Mi elsősorban a lakást néztük és az adottságait. Maga az ingatlan szerintem sokkal jobb, mint a környékünk, viszont azóta a környéken rengeteg felújítás történt és kezd kikupálódni a lepukkant környékünk. Közben kiderült, hogy a szomszédaink is irtó jófejek, összetartóak vagyunk. Így egy éppen csak felvirágzó környéken vettünk egy kiváló közlekedéssel ellátott lakást. Néha elbizonytalanodtam, mikor beköltöztünk, hogy nem kellett volna-e kicsit drágább környékre menni, de újra és újra ledöbbenek az újabb és úgymond rendezettebb környékeken, hogy milyen kompromisszumot kellett volna mégis kötni érte... SOHA nem dőlök be annak a "kiváló környéken található ingatlan" szövegnek. A környék adottságai változnak és leginkább a roszabb környékből jobbak lettek/lesznek, a mostani átlagos/jobb környéken túlárazott ingatlanok adottságai viszont aligha változnak.

De persze ez csak az én véleményem, elfogadom, hogy nem mindenki a jó helyen, jó elosztású, sokoldalúan kialakítható lakásokat részesíti előnyben.

2021. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
miért hol vettetek? Rózsadomb?
2021. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
77%
Persze, a lepukkant Rózsadombon vettünk, szerencsére mára nagyjaból vállalható lett 😀
2021. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Havanna?
2021. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
a IX. ker. Anyukám is ott él, mindig mondja vegyek ott lakást, mennyi új építésű ház, közel a Duna, rendes emberek. Ja csak sötétedés után nem mernék kint maradni
2021. márc. 19. 17:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!