Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanosoknak milyen...

Az ingatlanosoknak milyen trükkjeik vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon aki valóban tisztában van vele.

Milyen trükköket vetnek be hogy eladjanak egy házat. Vagy egyáltalán van nekik?


2021. jún. 19. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidomborítják az előnyös tulajdonságokat és hallgatnak a hátrányokról. Ha ez trükk, akkor az.
2021. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fèlèves,egyèves szerzödèst kötnek. Te adod el nem ök akkor ki kell fizetni a szàzalèkot nekik.
2021. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
OC úgy telefonál, hogy szaktanácsot szeretne adni és hadd jöjjön ki holnapután.
2021. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És olyan van hogy ajánlatott teszek és ő 2 napra rá szól, hogy más is rakott csak sokkal többet, majd végűl 2 nap múlva szól hogy vissza mondták?
2021. jún. 19. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

4: A hitelintézetekkel vannak szerződésben és ezért a készpénzes vevőket kitúrják... Tehát van csalás, mert nem az eladó érdekeit nézik, hanem a magukét.

A másik, hogy csak egy bizonyos körnek adnak el, és a többieket akadályozzák az adásvételben...

2021. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kifozettem volna a foglalót reggel hívott az ingatlanos hogy a tulajdonos megemelte az ingatlan árát 20%al, de a papírokat intézi csak menjek be aláírni. Vissza léptem, szerintem ez egy trükk is volt.
2021. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
6: Inkább az, hogy nem tudsz közvetlenül a tulajdonossal beszélni... Szerintem ez hazugság volt, hogy 20%-ot emelt!
2021. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lakasnezesnel:


Mi:Milyen a futes?

Ingatlanos: Hazkozponti egyedi merovel


Mi: hol az egyedi mero? Megnezhetjuk?


Ingatlanos: Most nem. Eloszor nezzek meg az i gatlant!


Aztan neztuk a reszleteket es megszolalt,h mennu k kell,mert jon a kovetkezo.


Igy elfelejtettuk megnezni,h van-e egyedi meroje.


A masik a kozoskoltseg volt: nem irtak ki az oldalra. Rakerdeztunk es fogalma se volt az ingatlanosnak. Aztan megkerdezte a tulajt.


De az szmsz meg olyat irt,h fogyasztas alapu meg 10 dolgot felsorolt,h mitol fugg. Gyakorlatilag atlathatatlan,h nekunk mennyi lett volna.


Csak olyanba menj bele,h a lakogyulesi jegyzokonyvet latod es szerepel forint/nm ar vizoraval es viz ora nelkul.

2021. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A legnagyobb trükk szerintem a sürgetés:

"Rendben, fontolják meg, de én az önök helyében gyors döntést hoznék, mert nagyon szimpatikusak, ugyanakkor rengeteg az érdeklődő."


Ha %-os jutalékot kap az ingatlanos, úgy vettem észre, hogy nem hajlandó kommunikálni a tulajdonos felé az alku igényt. Pl. árulnak egy lakást 30 millióért. Én teszek egy ajánlatot 28-ról, amire az ingatlanos azt mondja, hogy van már magasabb ajánlat is. Persze 2 hónap múlva még mindig árulja...


Az hogy csomó infót nem tud az általa eladni kívánt ingatlanról, már mellékes.

2021. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9

Ilyenel találkoztam én is.

2021. jún. 23. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!