Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet a mai világban...

Hogyan lehet a mai világban házhoz jutni?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok... A CSÓK mellett rettentően megugrottak az ingatlan árak, és csak hitel felvétellel lehetne házhoz jutni. Viszont adósságba mem szeretném magamat veri, főleg nem 20 évre, nem szeretnék a kisfiam mellé még 2 gyereket szülni sem, így számításba vettem más lehetőséget, és teljesen el vagyok keseredve.

Illetve mélységesen bosszant, h másnak meg 2-3-4 háza is van feleslegesen, üresen, kihasználatlanul, mégsem válna meg tőle mondjuk részletfizetéssel. Max tanyákat adnak így, de a munkám miatt városhoz kell közel maradnom, mert kot még a tanulmányi szerződésem. Pedig mennék én, önfenntartónak is ha lehetne... De nem... Nem tudom mit csináljak, v hogyan. Ötlet?



2021. jún. 21. 23:03
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
88%

Miért, te összedolgoztad 40 év alatt magadnak, addig albiztál? :)


Tudom, hogy nyugtatni szeretnéd magad, hogy itt csak eladósodott rogyadozó viskótulajdonosok vannak, ha szeretnéd meghagylak ebben a hitben. Legyen szép napod, butább már ne legyél a nagy melegben, csobbanj egyet valahol.

2021. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
86%
Csak halkan tenném hozzá hogy egyrészt nem mindenki adósodik el aki hitelből vesz házat, másrészt nehogy azt hidd hogy az agyonistenített külföldön ez másképp van.
2021. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
43%

"Ez ám a teljesítmény 🙉"


Próbálj hitelből házat venni, az után legyen nagy a pofád.

2021. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
87%

"Úgysem fog érni semmit pár év múlva 😳"


Gondolom te vagy az a nagyokos aki napi 5 "mikor dőlnek be az ingatlanárak" kérdést tesz ki :D

2021. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
89%
Mi a faxt vitatkoztok😂 nem mindegy kinek miből mire futotta? A kérdezőnek meg, pár év külföldi munka, én így vettem hitel nélkül házat. Ha van egy jó szakmád, vagy diplomád, utána itthon kényelmes életet élhetsz te is. Sült galamb nem fog a szádba repülni
2021. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
81%
Már csak azt nem tudom, hogy ilyen iskolázatlanul miféle álombéli vállalkozással tudsz pénzt keresni.
2021. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
43%

48

Te ilyen látnoknak képzeled magad?

Menjél az ezotéria rovatba akkor. 😉

2021. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!