Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sok negatív véleményt hallottu...

Kovacsildiko62 kérdése:

Sok negatív véleményt hallottunk a XX. kerületről, de ottjártunkkor nem tapasztaltunk semmi problémás dolgot. A Topánka utca, Baross utca, Sétáló utca, Városközpont környékén jártunk. Aki ismeri írna róla, hogy milyenek ott a hétköznapok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy vannak ott rosszabb utcák, mint mindenhol...a városközponttal szerintem semmi baj nincs. Közlekedése is jó.
2021. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A hétköznapok olyanok mint akármelyik unalmasabb külső kerületben. Én ritkán jártam arra, de igazából nem tűnt rosszabbnak, mint egy átlagos vidéki nagyváros.
2021. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elérhető közelségben van minden. Penny, Spar, CBA, piac, SZTK, önkormányzat, Iskola, középiskola, fodrász, kozmetika. Ott a felújított sós-gyógyfürdő. Művelődési ház. Jó a közlekedés. Kulturált környezet. Az a környék kifejezetten jónak mondható.
2021. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A városközpontban sajnos a csövesekkel van a gond. Elfoglalják a megállóban a padokat. Leginkább a Pennynél vannak. Beljebb, a sétálónál már béke-nyugalom.Beljebb a Nagysándor felé a lakótelep általában nyugis.
2021. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rosszabb, mint bármelyik lakótelep. Vannak szebb, meg csendesebb részek. De mondjuk van olyan, ahol zavaró a sok autó.
2021. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A városközponti résszel szerintem semmi baj nincs. Viszont a kerület külsőbb részein vannak nem túl szép, "putris" helyek, nem kevés kisebbségivel. Oda nem szívesen költöznék.
2021. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, mindegyik hasznos volt.
2021. aug. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!