Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten 4 hálószobás ház...

Budapesten 4 hálószobás ház 35-40 millió körül?

Figyelt kérdés

Ingatlanon ebből a kombinációból kb. 70 ingatlan jött ki, de mindegyik rossz. Vagy súlyosan felújítandó vagy totál kényelmetlen az elrendezése vagy ilyen müvelés alól kivett osztatlan(!) közös tulajdonon álló ramaty..

Olyan házat keresek igazából, aminek 4 hálószobája van. Nappali nem fontos. Minimum egy hálószobának a földszinten is kellene lennie a szüliem miatt, de az mellékes.

Szóval 4 háló és budapest külső kerületeiben kellene lennie, pl. 17. vagy 18. kerület.


Találtam erzsébetfalun is a 20. kerületben, de nem szívesen csesznék ki magammal meg a családommal, hogy ilyen helyre költözünk, ha értitek.. sok a brazil.


Van valamilyen csoport, ahol tudnék kérdezősködni vagy inkább hagyjam ezt?



#Budapest #ház #Rákoscsaba #Rákoskeresztúr #35 és 40 között millió, de inkább 35
2021. okt. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos Budapest és környéke drága, legyen szó rákosvilágvégéről vagy kutyaszaros belvárosról, akkor is drága. Bár lassan azt nem tudom ki tud házat vásárolni az országban mert még egy világvége zsákfaluban is 15-20 millió egy felújítandó Kádár kocka.
2021. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

A keleti agglomerációban TALÁN kapsz ennyiért megfelelőt. Íme néhány, szerintem (!) nem rossz ház olyan településekről, melyek jónak mondhatók, illetve kiváló a vasúti összeköttetésük Budapesttel:


[link]

[link]

[link]

2021. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
12 vagyok, ott van a lepcso mogott az a kis beugro resz, ami kvazi nappalikent funkcional. Na azt a falat kihozod egesz az ablak vegeig gipszkartonnal, teszel ra ajtot, es meg is van a negyedik szoba. Azt irtad nappali nem fontos. Etkezonek meg igy is maradna hely.
2021. okt. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem egy lepukkant vackot akarsz sötét környéken, akkor nincs ilyen! Évek óta követem az ingatlanpiacot, az az ugrás, ami az elmúlt 1-2, majd az elmúlt félévben történt, az elképesztő. Mi agglomerációban élünk, itt is keresgélünk. Pislogtam egyet és ahol úgy kalkuláltunk tavasszal még, hogy 55 millióból takarós házikónk lesz, ott ma már minimum 65, de inkább 70. És csak néhány hónap telt el. :D

Szigetszentmiklósra soha nem költöznék, tragikus a közlekedésre. A szigeten lejjebb szintén nem. Tököl a környékhez képest még viszonylag olcsó, de nem véletlen. Közúton az sem a jó közlekedésről híres.

Csepel. Én meglepő mód szeretem Csepelt, de Háros környéke jellemzően zártkert és olcsó ingatlanok lévén nem éppen minőségi a lakóközösség, ha érted mire gondolok... Kezd betelepülni néhány utca értelmes, fehér emberekkel már, de azért nem feltétlenül az a hely, ahova az ember este sötétben szívesen gyalogol haza egyedül.

Alapvetően ez a jellemző a teljes városra és a teljes közvetlen agglomerációba. A jó környékeken olyanok is az árak. A rosszakon meg aztán vagy szétlopják a fél életed vagy sem.

2021. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Szerintem még ez is tűrhető helyileg és állapot szempontjából is: [link]
2021. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
23%

Ez mekkora trollkérdés már.


Budapesten 4 hálószobás HÁZ? Tehát kerttel stb.? Tehát 5 szoba ( mert ugye van olyan is hogy nappali )?


35-40 millióért? Annyiért panelt lehet kapni 2 szobásat.


Amit leírt a kérdező 70+ millió...vagy totál lepukkant és felújítással együtt 80-90...


Mondom ez troll kérdés....


Budapesten kívül már lehet beszélgetni ilyesmi árakról de nem az agglomerációban mert ott is 50+ egy valamire való ház.

2021. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
77%

Nem hinném, hogy "troll".

Álmodozni meg szabad...

2021. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
30%

Dehogynem troll. 35-40 egy előkelőbb lakótelepen egy 2 szobás átlaglakás ( vizafogó, kelenföld, óbuda )...


Ő meg 5 szobás házat akar Budapesten haha....ne vicceljünk már...

2021. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
26%

Pedig a cél érdekében -esetleg, talán és ha minden kötél szakad- még Rákoscsabán is hajlandó lenne nézelődni.

Majd felébred, ha meglátja az itteni ingatlanárakat.

2021. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
16%

Rákoscsaba? 35-40 millió? Felejtsd el. Az agglomerációban sem kap már ennyiért semmit csak viskót.


Mondom ez a panel árkategória nem a giga 4-5 szobás házé...


Hol éltek?


Vidéken lehet?

2021. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!