Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten 4 hálószobás ház...

Budapesten 4 hálószobás ház 35-40 millió körül?

Figyelt kérdés

Ingatlanon ebből a kombinációból kb. 70 ingatlan jött ki, de mindegyik rossz. Vagy súlyosan felújítandó vagy totál kényelmetlen az elrendezése vagy ilyen müvelés alól kivett osztatlan(!) közös tulajdonon álló ramaty..

Olyan házat keresek igazából, aminek 4 hálószobája van. Nappali nem fontos. Minimum egy hálószobának a földszinten is kellene lennie a szüliem miatt, de az mellékes.

Szóval 4 háló és budapest külső kerületeiben kellene lennie, pl. 17. vagy 18. kerület.


Találtam erzsébetfalun is a 20. kerületben, de nem szívesen csesznék ki magammal meg a családommal, hogy ilyen helyre költözünk, ha értitek.. sok a brazil.


Van valamilyen csoport, ahol tudnék kérdezősködni vagy inkább hagyjam ezt?



#Budapest #ház #Rákoscsaba #Rákoskeresztúr #35 és 40 között millió, de inkább 35
2021. okt. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

De nekünk nem lakás kell, hanem ház Xd

Egy szoba én+feleségem

Egy szoba a kislányunké

Egy szoba tesómé és egy szoba anyámé meg apámé(földszint)


Most is így élünk, de egyszerűen alig van itt(vp megye) élhető munka, pesten jobb volt a dolgunk korábban(nekem meg a páromnak), csak hát akkor az albi volt és jó helyen(zugló, troli+villamos) na meg nem volt gyerek. Most adott a lehetőség, mert anyámék is belementek ebbe, hogy eladjuk ezt aztán go bp. Tesómnak mindegy.


Igen, héves városok jók lennének, bár tökölről is 45 perc a hév. Kicsit hosszú, aztán közvágóról még busz vagy villamos, hát elég izé.

Soroksárról gyorsabb lenne, de szerintem ott is sok a brazil.


Bezzeg erzsébetfalván nem rosszak a házak, csak minimum 2 riasztó, minden ablakra rács, biztonsági ajtók, 6 kamera meg 2 házörző kutya kell Xddddd

Kocsi egy van apáméknak, szerintem az sem lenne meg másnapra ott.

2021. okt. 19. 00:18
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Igaz kicsit messzebb van, de hevvel nem lehetetlen a bejaras, illetve alkudni kell. Amugy nagyon szep haz

[link]

2021. okt. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Utolsó linkkel csak az a baj, hogy nem 4 szobás. Illetve de, csak nem 4 hálós, hanem 3. Az árat talán hitellel ki lehetne egészíteni +3-5 nem lenne vészes.


Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat és hogy külön vettétek a fáradtságot, hogy nekem keressetek ingatlanokat az ingatlanon!


Elég siralmas az ingatlan helyzet jelenleg ezek szerint, de valamit kitalálunk, próbálkozunk..


Üdv.

2021. okt. 19. 08:50
 14/44 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

"De még ilyen rákoscsabán...is?"


Meg fogsz lepődni, de itt sem adják ingyen a házakat, bármennyire fura is egyeseknek!

Sőt, ide csak a kiváltságosok kerülhetnek, akik meg tudják fizetni a normális jó levegőjű, -szinte- bűnözésmentes, kertvárosi környezetet.

Nem mindenki akar a belvárosi, kutyaszaros, szmogos, dugós, csöves, hajléktalan kéregetők és összepisált kapubejáratok között élni és vagyonokért parkolni, ha egyáltalán találni még parkolóhelyet.


A normális és lakható családi házak Rákoscsabán, R.ligeten ill. R.kerten is 60-80 milliónál kezdődnek de egyre több a két- háromszáz milliós ház is.

40-50 millióért csak erősen felújítandó vagy bontandó "sufnik" vannak errefelé.

Kb. 40 millióért lehet kapni jó helyen lévő üres telket.

2021. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évig laktam Erzsébeten (Bethlen utca) egészen tavalyig és soha semmi gondunk nem volt. Persze az a rész, ahol olcsón kapsz házat nyilván problémásabb.

Most az agglomerációban lakunk, 40 perc alatt vagyunk a Keletiben, ami a város szívében van.

Ennyit vagy a 2-3x-át Budapesten belül is elutazgatsz, míg valami külvárosból valami nyakatekert módon bejutsz a centrumba.

2021. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
csak olyat lehet kapni ennyiért amire még minimum 20 millát rá kell dobni. de inkább többet. 35 millióért manapság egy 60 négyzetméteres panelt kapni a fővárosban.
2021. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Én is nézegetem a hasonló ingatlanokat, ami 5 évvel ezelőtt még 40-50 millió volt, az most kb 100 millió felett van simán. Eszméletlenül széthullott az "olló", sajnos. 30-40 millióért vagy bontandót látok, vagy olyat ahol a szomszédság miatt épeszű ember akkor sem menne oda, ha fizetnének nekik. Szomorú de ez van. Ami megdöbbentőbb, az az, hogy a vidéki nagyvárosok családi ház árai is az egekben, pl Sz.fehérvár, Veszprém stb, 60 millió alatt kb nincs lakható állapotú. Engem is érdekelnek a családiházak árai, ha van még olyan ember akinek vannak jó meglátásai, szívesen olvasnám, mindig jó, ha kicserélik az emberek az ismeret anyagot :). Üdv!

2021. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%

Ha Erzsébetfalván parázol a cigányok miatt, akkor nem tudom mit szólnál Csepel-Hárosra. Ezsébetfalvan van utcanként egy-két lepukkadt ház, nem éppen kulturált lakókkal, Csepel-Háros viszont tele van putrikkal, egyébként is zártkerti övezet, nem kertváros.


Egyébként ilyen áron tényleg csak rossz környéken vagy lepukkadt házat találsz.

2021. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
75%

Agglomerációban jelenleg 350 db van 4 szobás.

Szerintem mazsolázz, én nem néztem végig, de vannak nagyon jók!

[link]

2021. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!