Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten 4 hálószobás ház...

Budapesten 4 hálószobás ház 35-40 millió körül?

Figyelt kérdés

Ingatlanon ebből a kombinációból kb. 70 ingatlan jött ki, de mindegyik rossz. Vagy súlyosan felújítandó vagy totál kényelmetlen az elrendezése vagy ilyen müvelés alól kivett osztatlan(!) közös tulajdonon álló ramaty..

Olyan házat keresek igazából, aminek 4 hálószobája van. Nappali nem fontos. Minimum egy hálószobának a földszinten is kellene lennie a szüliem miatt, de az mellékes.

Szóval 4 háló és budapest külső kerületeiben kellene lennie, pl. 17. vagy 18. kerület.


Találtam erzsébetfalun is a 20. kerületben, de nem szívesen csesznék ki magammal meg a családommal, hogy ilyen helyre költözünk, ha értitek.. sok a brazil.


Van valamilyen csoport, ahol tudnék kérdezősködni vagy inkább hagyjam ezt?



#Budapest #ház #Rákoscsaba #Rákoskeresztúr #35 és 40 között millió, de inkább 35
2021. okt. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Jó hát én szerintem meg ezt épeszű ember meg már nem veszi meg. Az más kérdés, hogy ezekkel az árakkal a lakások és házak elkelnek vagy sem. Szerintem tuti lehet találni olcsóbbat is.

Vp megyében élünk, 38-ra biztos vevőnk van anyámék házára, ebből már csak kell lennie egy normális háznak a fővárosban..


Amúgy meg szobával számolni ingatlant fölösleges.

Van 120m²-es 4 szobás ingatlan meg 65m²-es 4 szobás ingatlan, amiben mondjuk nem "igazi" szobák vannak, hanem 4 félszoba. Nekünk ilyen is tökéletes lenne.

2021. okt. 22. 11:38
 32/44 A kérdező kommentje:

Mármint az lenne tökéletes, ha 4db félszoba lenne benne. Az is elég.


Aztán nem is muszáj háznak lennie. 4 félszobás lakás is szuper lenne, bár annak meg muszáj lenne földsztinesnek lennie, hogy anyám meg apám ne féljenek attól, hogy elromlik a lift. Ezért volt a főprofil a házkeresés, mert félnek a magasságtól meg attól, hogy elromlik a lift, szóval emelet kizárva. Földszintes lakás meg tuti drága.

2021. okt. 22. 11:41
 33/44 anonim ***** válasza:
69%

38ért budapesten normális ház?


Max egy lepukkant fából készült ahol nincs víz, gáz.


Ember egy panel kerül 30-40 között állapottól függően.


Teljesen másak az árak Bp-en mint falun.

2021. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
58%

"4 félszobás lakás" ... öcsém ekkora trollt....


amúgy a földszinti panel olcsóbb mindig...de olyan nincs hogy 4 fél szobás.


Olyan van hogy 2 egész 2 fél

2021. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%

A szüleim háza egy tipikus korszerűsített 90-es évekbeli típusház. Szigetelt, víz, gáz, villanyvezetékek cserélve, komplett fűtési rendszer, nyílászárók cserélve, napelemekkel, belülről teljesen felújítva néhány éve. Ott 25 milliót ér.

Itt pont ugyanilyet keresnénk agglomerációban (Érd mondjuk és környéke) 55-60 millió és ez még az a változat, amihez az építése óta hozzá sem nyúltak. Se új nyílászárók, se új fűtési rendszer, se szigetelés, se semmi. És elmegy, mert van ennyiért kereslet rá. :)

Keressetek inkább lakást, ha fixen ragaszkodtok ehhez az árkategóriához, de még az sem lesz egyszerű.

Pesterzsébet környékén vannak 4-5 szobás belső kétszintes típus lakások, esetleg néhány 72-74-es panel lehet jó, ami még benne van az árban, de az sem a kelenföldi, vagy gazdagréti lakótelepen értelemszerűen...

Nem jó kiinduló alap az, hogy ha vidéken ennyibe kerül, csak van érte valami Pesten. :) Van. Fele akkora esetleg.

2021. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Ez az öcsémezés meg trollozás szerintem nagyon gáz, valamelyik válaszoló itt írogatta, elég legyen belőle, mert unalmas.


Amúgy meg nem csak 2+2 létezik, van olyan is, 1+3 = 1 szoba + 3 félszoba. Tessék, akkor nem 4 félszobás, hanem ilyen, nekünk ez is jó lenne.


Nem tudom, miért kell itt kekeckedni emiatt.

Segítő szándékért jöttem ide, nem bántásért.

2021. okt. 24. 10:42
 37/44 anonim ***** válasza:
83%
De nem fogod fel, hogy jelen lakáshelyzetben irreálisak a vágyaid?
2021. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Update: rákoscsaba-újtelepen találtunk most facebook csoporton keresztül egy 3 szobás + nappalis, kétszintes, vasúthoz közeli házat, 40-be adják. Egy hátránya van, hogy a felső szint az könnyűszerkezet, amit 16 éve építettek hozzá és nem szigetelt, de ezt lehet orvosolni, szóval lesz*rom, a küldött képeken jó állapotnak örvend, tetszik mindenkinek. Ha a valóságban is jó állapotban van és belevágunk, hogy megvegyük, majd akkor is írok ide. Úgy tűnik, még sem olyan irreálisak a vágyaim..
2021. okt. 28. 01:59
 39/44 anonim ***** válasza:
80%

#38

Szeretném előrebocsájtani, hogy nem vagyok az ellendrukkered, bár 20 millióért találnál megfelelőt, mert ez azt jelentené, hogy én is fogok találni.

...és de! Sajnos irreálisak a vágyaid, mert ennyiért Budapesten csak olyat fogsz találni, aminek valamiért véres a torka.

Nyilván erről is ki fog derülni valami, ha nem most, hanem amikor benne laktok. De ne legyen igazam!

Már most lehet tudni, hogy közel a vasút, közel a repülőtér, a felső szint egy szigeteletlen papírmasé és kint van a világ végén, a létező legszarabb közlekedéssel. És akkor a szomszédokról még semmit nem tudsz.

Az eladók soha nem szociális intézmények, az áraknak oka van.

Nagyon járjátok körbe a témát, mert ha 40-ért nem vitték el az első napon, ne ti legyetek az áldozatok!

2021. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek 38-assal. Mondom mindezt úgy, hogy szintén házat keresünk Budapest környékén, szóval én is örülnék, ha ezek nem lennének irreális vágyak, de az én tapasztalataim is azt mondják egyelőre hogy azok. Nagyon is azok sajnos. Amit ennyiért árulnak, ott nézzétek meg, hogy nem külterület-e, milyenek a szomszédok, nem osztatlan közös tulajdon-e, milyen a közlekedés, milyen az emeleten tartózkodni, amikor közlekedik a vonat, stb. Valami furfang lesz mögötte, amiért csak ennyibe kerül. :)
2021. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!